Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hafken a4/s4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w przyszłym msc zamawiam lampy/kierunki i kierownice od s-line, co do lamp to jasne.

p1040032c.jpg

Tyłu raczej nie ruszam bo mi się podoba

p1040035i.jpg

Co by tu jeszcze można zdziełać tak żeby było ze smakiem ?

Opublikowano

w przyszłym msc zamawiam lampy i kierownice od s-line, co do lamp to ciemne czy jasne ? Ja jestem za jasnymi .

A jaka to kierownica s-line do b5 :slina:? :>

Opublikowano
  • Autor
A jaka to kierownica s-line do b5 slina? cheesy

zdjcie032pzk.jpg a Ta ?

Opublikowano

W b5 nie było s-line,to jest kiera od eSy :)

Opublikowano
  • Autor

Do tej pory siedziałem w bmw na audi dopiero sie poznaje. Mam nie mały problem bo za 100 zł robie około 100 km na benzynie :( Wymieniłem czujnik tem. położenia walka, sonde, termostat.

Opublikowano

Do tej pory siedziałem w bmw na audi dopiero sie poznaje. Mam nie mały problem bo za 100 zł robie około 100 km na benzynie :( Wymieniłem czujnik tem. położenia walka, sonde, termostat.

~19 litrow :!: :shocked: ciekawe co jest nie tak :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek, też chciałbym wiedzieć

Opublikowano

Qrcze...porusz ten temat na forum...w dziale uklad paliwowy :blink:

Opublikowano
  • Autor

nie moge znaleźć tego działu "uklad paliwowy"

Opublikowano

Qrcze...porusz ten temat na forum...w dziale uklad paliwowy :blink:

:wallbash:

:vaglogi:

bez tego ani rusz

Opublikowano

Qrcze...porusz ten temat na forum...w dziale uklad paliwowy :blink:

:wallbash:

:vaglogi:

bez tego ani rusz

no wiem zle sie wyrazile, :embarrassed::decayed:

i kolega dobrze mowi vag a ten dzial tonie te forum, pomylilo mi sie :wallbash:

Opublikowano

Audi całkiem zacne ;D

pomysl jeszcze nad sciema szyb przy jasnym kolorze bąbowo wyglada :cool1:

Opublikowano
  • Autor

autko było podpinane pod dobrego kompa spalanie pokazywało od 5l do 8l . Ile pali ten silnik normalnie chyba nie więcej jak 10 przy lekkiej nodze.

Audi całkiem zacne ;D

pomysl jeszcze nad sciema szyb przy jasnym kolorze bąbowo wyglada

Mechanik nie mógł uwierzyć że auto z tym rocznikiem jest tak zachowane . Dzieki za rade, zbieram wszystkie . Może jeszcze zdjęcie silnika itp.

p1040047f.jpg

p1040044b.jpg

p1040042m.jpg

Opublikowano

Sprawdź sondę lambda.

Opublikowano

Mi przy pełnym załadunku na trasie 8 litrów spalił, polecam zastosować się do rad kolegów bo niemożliwością żeby tyle palił :D

Opublikowano

fela ładna i ogólnie zadbany!!

gdzie zamówić te białe kierunki ??

Opublikowano
  • Autor

pisałem już że wymieniona sonda ale na używaną . Za msc zakładam lampy i kierunki od s-lina to te kierunki mogę puscic

Opublikowano

error, o czyms innym mówimy

Opublikowano
  • Autor

ile za tą stówkę po mieście powinienem zrobić km mniej więcej przy lekkiej nodze ? bo mam nowy wynik.

Opublikowano

powiem Ci tak...10 litrow max, z tego co sie orientuje :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.