Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hafken a4/s4


hafken

Rekomendowane odpowiedzi

hafken sprzedawaj 1.8 i kupuj odemnie moją tdi.... nie słuchaj Kowiego, bo on dawno juz nie ma standardowego diesla i mu żłopie ropy jak smoczyca... mój wynik w mieście to 5.4-5.5L spokojna jazda... A jak chcę poszalec troszkę ( zaznaczam troszkę to mi skoczy do 6L ON )

Co do twojej 1.8 to sorki ale moja była Coupetka 2.8 V6 tyle paliła w mieście 11.5, a S6 4.2 V8 automat paliła 15.3-17.1L

1.8 bez turbo powinna palic 8L w City... w obecnych warunkach dochodzic do 10L... Moim zdaniem do d*py auto bo ani nie poszalejesz a spali jak głupi...zero fun-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TDi ma jeżdzić głównie po mieście, to lepiej skup sie na tym LPG

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hafken sprzedawaj 1.8 i kupuj odemnie moją tdi.... nie słuchaj Kowiego, bo on dawno juz nie ma standardowego diesla i mu żłopie ropy jak smoczyca... mój wynik w mieście to 5.4-5.5L spokojna jazda... A jak chcę poszalec troszkę ( zaznaczam troszkę to mi skoczy do 6L ON )

Co do twojej 1.8 to sorki ale moja była Coupetka 2.8 V6 tyle paliła w mieście 11.5, a S6 4.2 V8 automat paliła 15.3-17.1L

1.8 bez turbo powinna palic 8L w City... w obecnych warunkach dochodzic do 10L... Moim zdaniem do d*py auto bo ani nie poszalejesz a spali jak głupi...zero fun-u

:facepalm:

8L w mieście :decayed:

Chętnie bym się ustawił swoim ADRem z jakąś vectrą 1.8 16v :cool1:

Ciekawe czy byłaby dynamiczniejsza :naughty:

Hafken, sprzedaj OOOO wsiadaj w Łopla i się ciesz niskim spalaniem i dynamiką :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 13:17_________________________________________________Zresztą Twoje spalanie w podpisie samo mówi za siebię. :facepalm: 3.7 do pobicia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka3s dla twojej informacji to rekord w tym tygodniu pobiłem 3.3L mi wyszło, ale to nie znaczy że zawsze jeżdze jak dziadek, a napewno nie smigam jak wiekszośc z was.... jakbym miał parcie na sracz... można sobie pocisnąc, ale czasami fajnie jest pojechac sobie normalnie i zaoszczedzic troche pln-ów.... a nie rozumiem Ciebie czemu walisz palm-facem na 8L spalanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest niemożliwe dla tego silnika, podczas skrzyżowań, świateł, przejść dla pieszych gdzie non stop się rusza.

Nawet przy najekonomiczniejszej jeździe. ADP nie wiem czy tyle osiągnie w normalnym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka3s---->masz niby 19lat..... posmigaj polansuj się wyszalej... pogadamy jak zbliżysz sie do mojego wieku....

Koniec moich wywodów w tym temacie jeżeli chodzi o spalanie.... jest odpowiedni temat do tego na forum

śwaitełka fajne hafke.... mam takie same u siebie tyle że z czarnymi środkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku jestes pijany czy nazipany...... lub poprostu czytaj ze zrozumieniem.... albo cofnij sie do piaskownicy...

3.3L na trasie..... i nie jest to za***isty mega wynik.... przy jeździe do 80km/h każdy standardowy AFN jest w stanie to zrobic...

5.4-6L w mieście dla mojego AFN-a... normalna jazda bez ciśnień

tak więc uważam że 1.8 bez turbo przy normalnej jeździe w mieście powinno spalic 8L w obecnych warunkach dojśc do 10L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w trasie wyszło mi 11l pb to przeginka dla mnie.

teraz bedzie tyle palił, wkońcu zimno, ogrzewanie non stop działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w trasie Piotrek, 11L to przesada, jak ja jechałem teraz do Częstochowy, w pierwsza stronę tak średnio 90-130km/h to wyszło mi 8L/100km :notworthy: A po mieście jak śmigam to miedzy 10-12L wychodzi :mysli: Więć coś to nie bangla :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś tam mu dolega poprostu, skoro jest brak dynamiki i "duże" spalanie.

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 13:24_________________________________________________Zresztą mi w lato palił 11L przy klimatyzacji i dynamice, tyle że w mieście, nie w trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wpakowałem już dużo pieniędzy, autko podoba mi sie bardzo bradzooo, ale moj kuzyn bmw e36 coupe 320 m52 robi za 100 zl 230km 6 cylindrów i osiągami zjada to moje 1.8 Mogę zaakceptować 11,12l ale nie w 1.8 125 km co sie zbiera jak sanki po piachu. Zaznaczam że silnik jeżeli o moc nie kuleje od innych 1.8 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz TDI nie koniecznie sie opłacowuje kupować, lepiej jakąś V'ke w gazie, jest moc, jest oszczędność, sam żałuje że brałem tylko 1.8 zamiast jakiejś V6, w gazie różnic dużych w spalaniu by nie było, a przyjemność z jazdy większa, no dźwięk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko kurcze ciężko znaleźć zadbane auto, myślę też o golfie 4 1.9 tdi 110 + chip 130 jakieś 18cali szprychowe, czarne skórki i też by się śmigało, pewnie mnie potępicie ale za audi ładne w tdi trzeba wyłożyć dużo więcej, obydwa samochody mi sie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...