Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to za felgi?

i o ile obnizyles zawieszenie?

...

zawieszenie 1BV

Tora 18 cali

...

:gwizdanie:

Opublikowano

co to za felgi?

i o ile obnizyles zawieszenie?

...

zawieszenie 1BV

Tora 18 cali

...

:gwizdanie:

patrzac na przednie nadkola to na pewno jest to wiecej niz 20mm w 1BV

nie ma takiej firmy jak tora, kiedys byla toora i jest cos takiego jak t560, ale i tak juz nie do kupienia

Opublikowano

co to za felgi?

i o ile obnizyles zawieszenie?

...

zawieszenie 1BV

Tora 18 cali

...

:gwizdanie:

patrzac na przednie nadkola to na pewno jest to wiecej niz 20mm w 1BV

nie ma takiej firmy jak tora, kiedys byla toora i jest cos takiego jak t560, ale i tak juz nie do kupienia

A Ty kolego popatrz dokładnie na zdjęcia a nie na VT Wąskiego :> Zobacz na zdjęciu z byłym Cuber'a autem - tam widać dokładnie, jak stoi na kołach.

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie 1BV nic więcej :naughty: dopiero teraz zagościły dystanse :)

tak TOORA :wink4:

Opublikowano

Robert - a zapodał byś te nowe fotki w końcu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Robert - a zapodał byś te nowe fotki w końcu :naughty:

czekam na folię :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________a z drugiej strony auto jak auto :wink4:

Opublikowano

Robert - a zapodał byś te nowe fotki w końcu :naughty:

czekam na folię :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________a z drugiej strony auto jak auto :wink4:

No nie bądź już taki skromny :naughty:

Opublikowano

Robert - a zapodał byś te nowe fotki w końcu :naughty:

czekam na folię :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________a z drugiej strony auto jak auto :wink4:

Parówka style, ale ładna :good::naughty: To te zapowiadane w tytule zmiany ograniczą się jedynie do folii na dachu? :shocked: :>

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Robert - a zapodał byś te nowe fotki w końcu :naughty:

czekam na folię :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________a z drugiej strony auto jak auto :wink4:

Parówka style, ale ładna :good::naughty: To te zapowiadane w tytule zmiany ograniczą się jedynie do folii na dachu? :shocked: :>

no nie do końca :)ale to główna zmiana :wink4: jeszcze felgi itp...[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:17_________________________________________________kilka zdjęć - dach dla wtajemniczonych za kilka dni /mam nadzieję/

Opublikowano

Co zrobiles z tymi fajnymi felgami Tora???

Czekamy na fotki dachu :)

Opublikowano

foty :good:

Opublikowano
  • Autor

Co zrobiles z tymi fajnymi felgami Tora???

Czekamy na fotki dachu :)

na lato :naughty: dach już się klei :wink4: [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 22:28_________________________________________________

foty :good:

nie moje :(
Opublikowano

Co zrobiles z tymi fajnymi felgami Tora???

Czekamy na fotki dachu :)

na lato :naughty: dach już się klei :wink4: [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 22:28_________________________________________________

foty :good:

nie moje :(

no to super :) w koncu przeskoczyles temat za wąskiej foli Wąski :decayed:

Opublikowano
  • Autor
4f8780f7d0d2fb62.jpg
Opublikowano

ładnie :cool1: przód będzie czarny w przyszłości czy chrom zostaje? :mysli:

Opublikowano

no super autko z gustem ,a teraz z drapieżnością , tylko cos łyso na dachu :cool1::tongue4:

Opublikowano

no widzę że 345 na pokładzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

no super autko z gustem ,a teraz z drapieżnością , tylko cos łyso na dachu :cool1::tongue4:

łyso :gwizdanie: o czym mówisz [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 13:17_________________________________________________

ładnie :cool1: przód będzie czarny w przyszłości czy chrom zostaje? :mysli:

właśnie nad tym myślę :mysli:
Opublikowano

czarne relingi i byłby kox :cool1:

btw co to za felgi , ładne na zimę

Opublikowano
  • Autor

relingów nigdy :thumbdown: będzie czarny mat :good: [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 13:22_________________________________________________

czarne relingi i byłby kox :cool1:

btw co to za felgi , ładne na zimę

thx [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 13:23_________________________________________________felgi kupione do odnowienia tanie były :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.