Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

Murzyn napisał/a:

pytanko jakie sa ceny u mastersa i czy daloby sie zalatwic jakies znizki klubowe?? :twisted:

Rozmawiaj z CTV , dostaniesz rabat :wink:

:)

zrobie tam gdzie bedzie najlepsza cena...bolek mowil o 1,2k pln w TTC przy wiekszej ilosci aut.

... a jak sie murzyn wq..i to sam wyreza takie mapy w notatniku ze :shock:

Murzyn, a nie bliżej Ci do Katowic ?

Tam "urzęduje" Aligator..... :cool:

wstepana rozmowa w toku nie znam cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to możeby zgrać programik od kolegi? ;) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn napisał/a:

pytanko jakie sa ceny u mastersa i czy daloby sie zalatwic jakies znizki klubowe?? :twisted:

Rozmawiaj z CTV , dostaniesz rabat :wink:

:)

zrobie tam gdzie bedzie najlepsza cena...bolek mowil o 1,2k pln w TTC przy wiekszej ilosci aut.

Za tyle to CTV w promocji dla klubu zrobi Ci program nawet jak będziesz sam :wink: Proponuje z nim pogadać o cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur, niby by mozna...czytnik map kosztuje cos 250pln'ow....zapisac tez tym mozna...yhh tylko czy warto ryzykowac

Nie jest to ekstremalny "program" ale dość rozsądny. Pozatym o jakim czytniku map mówisz ... nie wystarczy odpowiedni soft i przez interface się łączyć.

Druga rzecz to może mi ktoś powiedzieć czy można "bezkarnie" zmieniać Eproma w kopie? czy coś może sie spierniczyć, przestawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wystarczy odpowiedni soft i przez interface się łączyć.

no wiem

Druga rzecz to może mi ktoś powiedzieć czy można "bezkarnie" zmieniać Eproma w kopie? czy coś może sie spierniczyć, przestawić...

z tego co sie orientuje to "bezkarnie" nie mozna...jest prawdopodobne ze sie zle wgra (lacze sie przerwie,zlapie bledy) i mozna unieruchomic autko. Chyba trzebaby miec pewna i dobrze zczytana ori mape. Nie jest to 100% info bo jeszcze nie znam sie na tym, ale pytalem o load/save map w viakomie i tak mi mowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś tam bonus u Mastersa jak coś to na priva bo tu lepiej nie pisać :) A Marek naprawde wie co robi :) Ja bym wam proponował za bardzo nie oszczędzać na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz to może mi ktoś powiedzieć czy można "bezkarnie" zmieniać Eproma w kopie? czy coś może sie spierniczyć, przestawić...

z tego co sie orientuje to "bezkarnie" nie mozna...jest prawdopodobne ze sie zle wgra (lacze sie przerwie,zlapie bledy) i mozna unieruchomic autko. Chyba trzebaby miec pewna i dobrze zczytana ori mape. Nie jest to 100% info bo jeszcze nie znam sie na tym, ale pytalem o load/save map w viakomie i tak mi mowili.

Zmierzam do tego by zostawić oryg. program a mam doście do programatora epromów i zapodać w nowym (koszt 200-300zł) ten nowy program. Nie wiem czy Eprom w kopie jest wlutowany czy wciskany jak lutowany to jakąś przejściówkę by się zrobiło. Wówczas w zależności od nastroju można sobie zmieniać epromy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur, sa podstawki, a pamieci sa wlutowane w plyte.

Podobno nawet jesli sie odwrotnie wlutuje to nie ma prawa sie nic popsuc.

Nie tak łatwo wyjac i wsadzic pamiec z podstawki zeby wszystko chodzilo. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos to sprawne ecu mam :twisted:

ctv, jakas aluzja do mojej wypowiedzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...