Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)


gucionexia

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ladny avant:)

Sluszny silnik i kolorek

Miliona km Ci zycze

Nie dziękuję :)

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Też nad tym myślałem. Jednak bałem się ,że za bardzo będzie po łbie jezdzić w razie jakiś zakłóceń.

nie wiem jakie masz radio. ale u meei w johny 3 jest super na asc praktycznei nic nei szumi i nie zakłuca.

No u mnie raczej idzie o podłączenie pod zapalniczkę, żekomo to pogarsza jakość. Jednak za to mogę szybko przekładać CB z samochodu do samochodu. A od kiedy pod koniec poprzedniego roku mnie capneli to nie pomykam bez CB za drogo to wychodzi :(

---------- Post dopisany 26-02-2013 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 21:58 ----------

Kopia_IMG_20130226_162158.jpg

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 19:40 ----------

Więc tak w nast tygodniu zakładam sprężyny mts 45/35.Oraz jak sprzedam zimowe koła to jadę wreszcie na program i zobaczymy jaki jest faktyczny stan samochodu oraz co da się z tego wyciągnąć. W między czasie zleciał całkowicie przelotowy wydech :)

Kopia_Kopia_IMG_20130413_174222.jpg

Kopia_IMG_20130414_184311.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko prawe duże by sie przydało, i zaślepki do sprysków wreszcie zamontuj, pozdr

czekamy na wynik programu z niecierpliwością,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła utęskniona paczuszka. I w ten sposób zamiast dziś założę je dop w poniedziałek :(

Ja to z tym programem już jak na szpilkach siedzę bo chcę wszystko ogarnąć do 12 maja. Ale muszę pogonić te koła bo parę zł brakuje.

Kopia_IMG_20130419_145145.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTS -45/35. Foty zrobię od razu w poniedziałek. Sprzedawca... Właściwie pod samym domem mam sklep z akcesoriami do samochodów.Wychodzi minimalnie taniej niż na Allegro ale mają nieterminowych dostawców.

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 17:35 ----------

Sorki za tragiczną jakość zdjęć. W tygodniu zrobię coś lepszego. Została jeszcze wymiana końcówki drążka i zbieżność wtedy zmienie koła tak szkoda mi opon.Opadł ok 5cm przód tył 4cm ale przejechałem dop. 5km więc może jeszcze zejdzie. No i jak opony zmienię to inaczej stanie bo teraz przednie koło wyższe od tylnego.

Kopia_IMG_20130422_122608.jpg

Kopia_IMG_20130422_124301.jpg

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 12:55 ----------

Kopia_IMG_20130425_161157.jpg

Kopia_IMG_20130425_161222.jpg

Wyszło około P-64.5/65cm, T- 66cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka zmiana wyglądu :) Z ciekawostek, został zamontowany stożek w seryjnej obudowie filtra powietrza.

Sprzedam, pytania na PW.

P1030471.jpg

P1030480.jpg

P1030478.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrywaj tą folie z maski koło grila jest tragedia:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że z autem się dzieje:naughty:,jestem ciekaw programu bez przepływki i egr:wink:

Zderzak Cię nie denerwuje jak za każdym razem do niego podchodzisz??:kwasny: i ta folia na masce(ala Zorro lub jakiś super bohater w masce):thumbdown: rzuć sobie lepiej folie na tylne szyby:naughty:lepszy efekt:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie folia:P. Może błędne myślenie ale wole fabryczny lakier z zaprawkami niż świeżo malowane 15latki. Zderzak drażni ale mieszkając pod blokiem nie warto odnawiać bo za pół roku będzie podobnie wyglądać. Mocy aktualnej nie znam, sam jestem ciekaw. Dwa tygodnie temu po samodzielnej wymianie tulei w tylnej belce, podczas jazdy testowej bez problemu dokręcił się na szóstym biegu do 4 tys więc myślę że ma zdrową charakterystykę w całym zakresie obrotów.

Myślę co z nim robić(wstępnie wystawiony na sprzedaż) ponieważ w najbliższych tygodniach mam wyjazd na kilka miesięcy do Niemiec i nie wiem czy warto go postawić na te miesiące.

Tym bardziej że teściu już mi wypatrzył tam BMW e38 750 :)

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

To nie folia:P. Może błędne myślenie ale wole fabryczny lakier z zaprawkami niż świeżo malowane 15latki. Zderzak drażni ale mieszkając pod blokiem nie Warto odnawiać bo za pół roku będzie podobnie wyglądać. Mocy aktualnej nie znam, sam jestem ciekaw. Dwa tygodnie temu po samodzielnej wymianie tulei w tylnej belce, podczas jazdy testowej bez problemu dokręcił się na szóstym biegu do 4 tys więc myślę że ma zdrową charakterystykę w całym zakresie obrotów.

Myślę co z nim robić(wstępnie wystawiony na sprzedaż) ponieważ w najbliższych tygodniach mam wyjazd na kilka miesięcy do Niemiec i nie wiem czy warto go postawić na te miesiące.

Tym bardziej że teściu już mi wypatrzył tam BMW e38 750 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaślepki sprysku wciąż brak, a nowa w serwisie 40 zeta kosztuje,.

jakie masz opony, bo na tym zawiasie pomimo ze obnizony strasznie wysoko jest jak na moim 1 BE,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...