Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzę, ale gdyby tak było to podczas otwierania drzwi też lampki w lusterkach by się świeciły a tak chyba w ori instalacji nie jest????

---------- Post dopisany 15-06-2012 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 15:05 ----------

No i sprawdziłem i niestety, albo ja jestem ślepy albo drzwi zarówno od środka jak i od zewnątrz są tak dobrze spasowane, że nie widzę, aby lampki w drzwiach zapalały się po otworzeniu auta z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz spróbować :wink: albo napisz do adamooo .

W B8 podlacza sie w to samo miejsce w sterowniku gdzie idą lampki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz spróbować :wink: albo napisz do adamooo .

W B8 podlacza sie w to samo miejsce w sterowniku gdzie idą lampki .

1. Możesz powiedzieć, gdzie konkretnie podpiąć się w sterowniku? 2. Jak zdemontować ta dolna część pod lusterkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz możesz napisać gdzie podpiąć to oświetlenie lusterek, bo w pierwszym poscie piszesz "złacze a2 16 stykowe pin 1 i masa", a kilka postów wyzej ze tam gdzie w B8 lampki, jak sądze ostrzegawcze w drzwiach,czyli złacze 32 stykowe pin 16. Dzisiaj bede zakladał Twoje lustra i nie bardzo kumam jak to w końcu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka 16 PINowa PIN 1 od lusterka tam dajesz zasilanie do diody( u mnie żółty kabelek) a masę łapiesz gdzieś do brązowego kabelka w sterowniku drzwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem pare godzin z tymi lampkami i nic, martwe tak samo jak podswietlenie drzwi, jedynie podswietlenie klamek swieci. Jezeli chodzi o podłączenie to raczej nie ma opcji zeby cos było nie tak ,jedynie kodowanie ale w samym sterowniku drzwi juz za bardzo nie wiem co moge zmienic. Masz jakis pomysł?? Jakies kodowanie w innym miejscu niz sterownik drzwi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bajcie 6 sa bity od 1 do 3 potem nie mam nic..

Masz słaBą wersje VCDS :wink:

zmien wartosc w binary , pierwsza od lewej daj 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wreszcie zakodowac sterowniki

i lusterka świecą. Polecam tego efektownego moda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem: jak nie mam Coming/Leaving Home, to nie robię podłączenia wg opisu w pierwszym poście tylko "partyzantka" na łapanie "+" i "-" w aucie w instalacji oświetlenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spis potrzebnych elementow do MODA:

- 000979009E Piny 2 szt. cena za kabelek w ASO 12.50 PLN

- 00979103E Piny 2szt. cena zakabelek w ASO 11.40 PLN

Jak zamówię w ASO 2 piny 000979009E to dostanę dwa piny na jednym przewodzie? Jak cena za "1 kabelek" to cena za 2 piny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrcLaguna, w spisie części podajesz min. 823971988 obudowa - czy jest ona od razu z konektorami? Jak patrzę na te złącza od strony LED, to są chyba zwykłe konektory 2.8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piny tez mozesz dobrac w jakims dobrym elektrycznym lub na necie (ALLEGRO) :wink: nie ma ich w zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tego moda ale nie do końca jestem z niego zadowolony...

Chodzi o to, że jak mam składane lusterka to podświetlanie gaśnie w momencie złożenia. Zaś przy otwarciu auta nie włącza się gdyż lusterka są złożone. Lusterka rozkładają się dopiero po włączeniu zapłonu. Można wykodować składnie lusterek i wówczas podświetlanie działa ok ale nie chcę rezygnować ze składania.

Jest może jakaś opcja kodowania, żeby lusterka rozkładały się od razu po otwarciu pilotem auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja nie znalazłem nigdzie w kodowaniu aby przy składaniu lusterek tez nam świeciły diody .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...