Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nowe lamypy przednie do przedlifta?


zadyma1991

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz za 300 plnów można kupić ori poliftowe używki więc takich poszukaj,nie baw się w zamienniki bo nie warto, zaraz okaże się, że soczewka drga itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, koledzy na forum mają tego od cholery, popytaj a na pewno znajdziesz :tongue4: 300zł to nie jest dużo, a efekt będzie najfajniejszy, tylko trzeba będzie się troszkę pobawić żeby ja ładnie spasować, ale wszystko masz ładnie opisane w "warsztacie" :good: te wszystkie światełka choinkowe to jest lipa, te ledy w lampach itd, bo to nie świeci fajnie. Gdyby to jeszcze świeciło tak jak ori, no to by było super, ale to świeci jak te paski sprzedawane na metry :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienniki depo też są w miarę dobrze wykonane i tanie przede wszystkim. Nowe to nowe.

A znaleźć ori używki w idealnym stanie to raczej ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a co ty w tym stavanger robisz ciekawego:) zebys wczesniej sie odezwał to bysmy sie zgadali na mody ja byłem w okolicach bergen a dokładniej loddefjord bo sie tam pracowało ale sie skonczyło:) łedniejsze to poliftowe niz to tuningowe wiejsko tuningowe klimaty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do jakości przednich dzielonych inpro? ma ktos, szczegolnie czarne? w moim starym golfie mialem na tyle inpro i byly (sa dalej) naprawde niezle wykonane, zreszta cena mowi sama za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a co ty w tym stavanger robisz ciekawego:) zebys wczesniej sie odezwał to bysmy sie zgadali na mody ja byłem w okolicach bergen a dokładniej loddefjord bo sie tam pracowało ale sie skonczyło:) łedniejsze to poliftowe niz to tuningowe wiejsko tuningowe klimaty:)

a ucze sie i pracuje :P i dlatego auta nie mam jeszcze zbyt fajnego :evil: to juz nie bedziesz w NO? :naughty:

za (+-)300zl to bym kupil ori jak by ktos mial :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytaj chłopaków w dziale sprzedam "całe auta na części", mają tam takie klamoty :hi:

no wlasnie przegladam caly czas i wszystkie prawie ida odrazu :tongue4: ;(

nom niestety nie a było dobrze kasa niezła:) jak audi to nie fajne auto no co ty:) no ale z doswiadczenie wiem czym norwegowie jeżdza:) masakryczne fury:)

nie no, moje audi mi sie bardzo podoba :D chwale sobie :D no maja fajne auta ale zaniedbale :confused4: po studiach tez sie bede wozil audi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytaj chłopaków w dziale sprzedam "całe auta na części", mają tam takie klamoty :hi:

no wlasnie przegladam caly czas i wszystkie prawie ida odrazu :tongue4: ;(

zagadaj do Kowiego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=229757.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...