Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chcesz może przypadkiem tylnej klapy europejskiej :D? bo poluje na US właśnie w tym kolorze :rolleyes:

poniewierają się na allegro w śmiesznych pieniądzach
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam zakodowalem sterownik abs nowy i wyskakuja mi takie błedy, błąd prawego czujnika mogę wykasować a lewego nie może wiecie jaka może być przyczyna i jak to naprawić i wykasować?

Błędy:

283 Czujnik liczby obrotów przedni lewy-G47

przerwa lub zwarcie do plusa

285 Czujnik liczby obrotów przód prawy-G45

nieprawidłowy sygnał[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 14:35_________________________________________________Może mi ktoś pomoc? kiedy odczytuje predkość czujnikow abs Vagiem to na 3 podaje prędkość a na tym lewym przednim cuzjniku nie? odłączyłem dwa przednie czujniki od wtyczek w nad kolu i lewy pokazuje przerwe lub zwarcie do plusa a prawy że nie prawidłowy odczyt jak to rozumieć? Że lewy ma gdzieś przerwe na przewodzie czy to przekaźnik się przepalił na lewe koło?

Proszę o pomoc w których miejscach są poukrywane przekaźniki od abs i jakie maja numery??

już mnie cholera bierze męcze sie z tym[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________KILKA 

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 17:24_________________________________________________Sprzedam:)

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-usa-obrysowki-i2070643977.html?source=oo

Edytowane przez VPLD

Opublikowano

ile? może być na pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka foto

Edytowane przez VPLD

Opublikowano

Pierwsze auto :tongue4:

DSC06584777.jpg

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Coś się nie podoba nie musisz komentować ani wchodzić

Opublikowano

kto powiedział że mi się nie podoba? wręcz przeciwnie, jestem pod nie małym wrażeniem Twojego skilla w obsłudze fotoszopa :good::decayed:

BTW fajna b6, ma potencjał chociaż felgi nie trafione moim zdaniem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Felgi dedykowane do A4 na wiosne jakiś gwincik pojdzie i bedzie dobrze myśle:P[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 20:11_________________________________________________Zapraszam:)

http://allegro.pl/a4-b6-lampa-malowanie-srodkow-lamp-w-czarny-mat-i2108878204.html

http://allegro.pl/a4-b5-lampa-malowanie-srodkow-lamp-w-czarny-mat-i2108878511.html

Opublikowano

Pierwsze auto :tongue4:

DSC06584777.jpg

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Zmień se nicka z VPLD na VTPL :decayed::kox:

Modź tą B6 bo aż się prosi tylko ralnie a nie w Fotoszopie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czemu VTPL?:P spokojnie mody bedą i to pose:D

[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 19:28_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-usa-obrysowki-i2108877516.html

Opublikowano

Czemu VTPL?:P spokojnie mody bedą i to pose:D

[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 19:28_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-usa-obrysowki-i2108877516.html

VTpl

VT - virtual tuning :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tam virtual mam plany dobre

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pogratulować pięknej Audicy.Widzę z Lbn jesteś ale jakoś na mieście chyba nigdy nie spotkałem a szkoda bo samochód pierwsza klasa.Powodzenia w kolejnych modach.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a no dzięki a latam czasem po centrum:P

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2012 at 19:13 ----------

Witam wszystkim no 

---------- Post dopisany 31-05-2012 

Edytowane przez VPLD

Opublikowano

nie obrabiaj zdjeć, bo przeginasz, zwykłe zdjecia są o wiele ładniejsze... kolorystyka podciagnieta, kontrast to prawie max noi te prześwietlenia daja taki efekt że w miniaturce fotka sie podoba ale lepiej nie otwierać bo szuuuuumy totalne:facepalm:

Opublikowano

rzeczywiście jak się otworzy zdjęcie to straszna jakość..

Opublikowano
  • Autor

a jakiej jakości oczekujecie jak foto robione kalkulatorem

Opublikowano
a jakiej jakości oczekujecie jak foto robione kalkulatorem

i jeszcze to obrabiasz??? nie ma sensu

Opublikowano
  • Autor

nie dlugo wpadnie cos zrobione na dobrym sprzecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.