Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

A h*ja po wczorajszej aktualizacji na X360 jest gorzej niż było . Logowanie trwa 10min i więcej . Gdy chcemy pograć i jest ponad 8 osób to wywala odrazu z sesji i trzeba się logować od nowa . Niby ta aktualizacja miała pomóc a pogorszyła i to znacznie . Na dobra sprawę w ciągu godziny czas można rozegrać 4-5 sesji .

My wczoraj młociliśmy cały wieczór i pół nocy :decayed: Przed aktualizacją gra w ogóle nie chciała wyjść poza "logowanie do sesji" po wyjściu z samolotu.

Ziomki dzisiaj normalnie grali więc nic nie wyebao :naughty: Ja odpalę dopiero wieczorem i wtedy zobaczymy czy wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zalogować po 19 dzisiaj i do teraz Serwery NIEAKTYWNE :) Także Social Padł . Zastanawiam się czy przypadkiem te zerwania sesji nie są związane z prędkością łącza . Mam 4MB Radiowe i nie wiem czy nie za mało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bangla, poki co, pykalem kolo godziny lacznie, bo jeszcze fabularki nie skonczylem... w ten weekend bylo darmowe xlive:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem, dzisiaj również.

Ziomki mówili, że wczoraj do wieczora grało się świetnie, później były dziwne błędy. Ogólnie jakoś dało się pograc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest misja jak zjarał od gościa maryche i obcych się rozwalało :polew:

to było tak dawno ze juz nie pamietam.... potem bedzie z clownami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie na giełdzie BAWSAQ :naughty: już mam z akcji 2 biliony $ :) hehe .Ale z tego co wiem to trzeba mieć ori. Aktualnie kupiłem dobry tydzień temu akcje Pißwasser (PIS) za 2.26 $ , teraz cena już 40 $ za akcje :kox: i rośnie ...tak do 150 za akcje .Zainwestowane 500mln każdą postacią :) ....więc zysk już mam mega duży :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest misja jak zjarał od gościa maryche i obcych się rozwalało :polew:

to było tak dawno ze juz nie pamietam.... potem bedzie z clownami :wink:

nie widziałem, że psychole się klownów boją :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a robiliscie akcje z liniami lotniczymi? inwestujesz w jedna firme (Air Emu) a pozniej smigasz na lotnisko i rozwalasz samoloty drugiej linii lotniczej (FlyUS), wtedy akcje tej pierwszej (Air Emu) gwaltownie rosna:decayed: mozna dorobic troche jak sie chce biegac ze szpitala na lotnisko:wink: Tips til raske penger $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie szlag trafia z tym wywalaniem z sesji ......... Dzisiaj przed pracą chciałem pograć od 7:30 do 9 i w sumie zagrałem 3 razy bo ciągle wywala mi błąd Oczekiwanie na sesje trwało zbyt długo bla bla bla i powrót do sesji Fabularnej . Tragedia jakaś . Żeby zagrać w np Szemerny Glina (2-16) to musiałem się połączyć 4 razy bo tak to cały czas mnie wywala mimo że zawszę praktycznie jest pełna tabela ludzi .Mam łącze internetu 4Mb to raczej wystarcza . Czy to normalne na xbox??Nie wiem jak ludzie wbijaja tak szybko te LVL skoro jest tak ciężko się połączyć . Ja mam przegrane 12h w online i dopiero prawie 15 lvl :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigasz na lotnisko i rozwalasz samoloty

ja dla jaj odpalałem pare razy heli bojowy i leciałem tam robić młócke ,potem uciekałem na budowany wiezowiec i tam sie kitrałem. teraz bede robił to samo ale dla hajsu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moicz powiem ci tak działaj wszystkie misje do końca fabuły ..tylko nie ruszaj misji z Franklinem tzn dla Lestera :) ogólnie ciułaj hajs z końcem fabuły wybierz opcje C czyli trzecią .i Jak przejdziesz grę to Franklinem rób misje te dla Lestera ...aaa nie aktualizuj gry bo przed patchem był/jest fajny money glitch :) a do napadów wybieraj tych co mają małą dolę :) wiecej bedzie dla ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie na giełdzie BAWSAQ :naughty: już mam z akcji 2 biliony $ :) hehe .Ale z tego co wiem to trzeba mieć ori. Aktualnie kupiłem dobry tydzień temu akcje Pißwasser (PIS) za 2.26 $ , teraz cena już 40 $ za akcje :kox: i rośnie ...tak do 150 za akcje .Zainwestowane 500mln każdą postacią :) ....więc zysk już mam mega duży :banan:

to ktore akcje warto kupowac ? i jak dlugo czekac ?

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Granie na giełdzie BAWSAQ :naughty: już mam z akcji 2 biliony $ :) hehe .Ale z tego co wiem to trzeba mieć ori. Aktualnie kupiłem dobry tydzień temu akcje Pißwasser (PIS) za 2.26 $ , teraz cena już 40 $ za akcje :kox: i rośnie ...tak do 150 za akcje .Zainwestowane 500mln każdą postacią :) ....więc zysk już mam mega duży :banan:

to ktore akcje warto kupowac ? i jak dlugo czekac ?

ok juz wiem :D

Gra na giełdzie - Porady ogólne - GTA V - przewodnik po grze | GRY-Online.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie na giełdzie BAWSAQ :naughty: już mam z akcji 2 biliony $ :) hehe .Ale z tego co wiem to trzeba mieć ori. Aktualnie kupiłem dobry tydzień temu akcje Pißwasser (PIS) za 2.26 $ , teraz cena już 40 $ za akcje :kox: i rośnie ...tak do 150 za akcje .Zainwestowane 500mln każdą postacią :) ....więc zysk już mam mega duży :banan:

to ktore akcje warto kupowac ? i jak dlugo czekac ?

PIS aukcje kupić :wink: tyle ja kupiłem za 2$ a teraz już jest za 50$ i rośnie do 150$ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V - Gra na giełdzie, czyli co i jak

Giełda BAWSAQ działa tak ze szukasz akcji np wspomnianego Pisswaser albo Hawk&Little , klikasz na to i kupujesz tyle ile chcesz .Po Zakupieniu masz taką zakładkę Mój Profil i tam masz ile masz akcji ,jaki przewidziany zysk/strata itp .Więcej obrazuję to na stronie http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/bawsaq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...