Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

Aż głupio się przyznać, ale mam dopiero 7.7% GTA :decayed: Ostatnio na dłużej odpaliłem grę 10.10, ale co poradzić. Gdyby doba była dłuższa :wink:

Ostatnie GTA w które grałem to San Andreas :D

Marnujesz kolego dobry produkt. Oddaj potrzebującym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem wszystkie 3 triatlony, pierwsze 2 to bułka z masłem ale ostatni to mnie rozwalił, prawie pół godziny bo dokładnie 27:57s mi zajęła męczarnia na padzie BEZ PAUZY w grze :kox: by palce odpoczęły, trzeba całe jezioro przepłynąć, później kilka kilometrów na kolarskim i na końcu bieg pod górę, skończone na 1 miejscu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem wszystkie 3 triatlony, pierwsze 2 to bułka z masłem ale ostatni to mnie rozwalił, prawie pół godziny bo dokładnie 27:57s mi zajęła męczarnia na padzie BEZ PAUZY w grze :kox: by palce odpoczęły, trzeba całe jezioro przepłynąć, później kilka kilometrów na kolarskim i na końcu bieg pod górę, skończone na 1 miejscu :decayed:

panie, jak robilem ten ostatni to pod koniec jazdy rowerem sie wy***ałem i to jakos tak niefortunnie ze biedny trevor nie mógł sie pozbierac i mnie prawie wszyscy przegonili :decayed: wiec 20min pływania i jazdy na rowerze poszlo psu w dupe :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym wyścigu 2 razy na rowerze jebnąłem w znak i się przewróciłem ale dogoniłem dwóch przy biegu :grin:

---------- Post dopisany at 02:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ----------

Chciałby ktoś pełny poradnik 561 stron i 757 ilustracji?? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem trzeci triatlon ... 27m37s ... raz sie przewrocilem na rowerze ;)

pozatym odlozylem troche gotowki:

michael 1 mld 890 mln $

franklin 1 mld 710 mln $

trevor 1mld 750 mln $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem trzeci triatlon ... 27m37s ... raz sie przewrocilem na rowerze ;)

pozatym odlozylem troche gotowki:

michael 1 mld 890 mln $

franklin 1 mld 710 mln $

trevor 1mld 750 mln $

20s szybciej ode mnie :grin: A pauzowałeś? :decayed:

Zaraz się zaczną wyścigi u nas kto szybciej skończy triatlon i fotki będziemy wklejać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem trzeci triatlon ... 27m37s ... raz sie przewrocilem na rowerze ;)

pozatym odlozylem troche gotowki:

michael 1 mld 890 mln $

franklin 1 mld 710 mln $

trevor 1mld 750 mln $

20s szybciej ode mnie :grin: A pauzowałeś? :decayed:

Zaraz się zaczną wyścigi u nas kto szybciej skończy triatlon i fotki będziemy wklejać :grin:

a jest to gdzieś zapisane? bo kawalek czasu temu to robiłem i nie pamietam:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem trzeci triatlon ... 27m37s ... raz sie przewrocilem na rowerze ;)

pozatym odlozylem troche gotowki:

michael 1 mld 890 mln $

franklin 1 mld 710 mln $

trevor 1mld 750 mln $

20s szybciej ode mnie :grin: A pauzowałeś? :decayed:

Zaraz się zaczną wyścigi u nas kto szybciej skończy triatlon i fotki będziemy wklejać :grin:

bez pauzowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kooorva, zrobilem drugie podejscie do tego duzego triatlonu i jak juz jechalem na rowerze po los santos, to mysle sobie wlacze lampke bo sie sciemnia, a ze caly czas naciskalem zielony guziczek to zrezygnowalem z udziału, bo sie okazuje ze tym przyciskiem od swiatel sie przerywa zawody :wallbash:jak to mawiaja kierowcy ze wschodu, job twoju mać bliać suka jobany ty wrot durak bliać:rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ilu procentach ukończenia gry jest ten triathlon ? Może coś podgonię w weekend :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb "no life" miałem włączony :grin: tak jak moicz :decayed:

ja sie czasami Reniu zastanawiam co na to Twoja rodzina... :wink:

Rodzina jak rodzina, jak są na chodzie to nie odpalam sprzętu, za to potem w nagrodę za moje nocne wyczyny czuje się tak:

vdd8i9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ilu procentach ukończenia gry jest ten triathlon ? Może coś podgonię w weekend :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

musisz ukonczyc 2 wszesniejsze, niezaleznie od postepu w grze. w sensie ze na poczatku masz dostepny tylko jeden, jak ukonczysz to odblokuje sie drugi i jak ten zrobisz to udostepnia sie ten ostatni. ale musisz miec ktoras postac z dobra kondycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego grając w online dostałem info, że zostaje wyrzucony z gry bo zostałem przeglosowany, odpaliłem jeszcze raz i kolejne info ze wychodząc podczas akcji będę nie koleżenski, coś takiego. O co chodzi? Dodam, że grałem normalnie

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...