Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie, powiedzcie czy na nagrywarce lite-on iHas122 wypali normalnie? i Jak to jest z tematem nagrywania trunctate i overburn?

... mam 3 płyty, wszyscy pijemy i wiecie... presja jest duza zeby to zadzialalo :decayed:

Opublikowano
czy mapa wieksza od san andreas? raczej nie

Oczywiście że większa bez dwóch zdań, przejedź po przekątnej mapę a nie autostradą niczym obwodnica to się przekonasz :wink:

Nie jest większą niż wszystkie 3 części naraz o których pisaliśmy na początku przed premierą ale od San Adreas na bank jest większa.

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

panowie, powiedzcie czy na nagrywarce lite-on iHas122 wypali normalnie? i Jak to jest z tematem nagrywania trunctate i overburn?

... mam 3 płyty, wszyscy pijemy i wiecie... presja jest duza zeby to zadzialalo :decayed:

Musisz mieć literkę B na modelu ihasa i soft wgrany byś mógł bez problemu nagrywać gry pod LT 3.0

Poczytaj dokładnie na forum X'a.

---------- Post dopisany 25-09-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 23:55 ----------

Padłem :grin:

Opublikowano

Ja jebie , Trevor jest niemożliwy... co za typ :kox::decayed:

Opublikowano

panowie to jak z tym SocialClubem? trzeba mieć kupionego Golda?

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Ja jebie , Trevor jest niemożliwy... co za typ :kox::decayed:

obudził Ci sie już w samych majtach na moście:kox:, system rozjebany:grin:

Opublikowano

1380046973_7err1h_600.jpg

:kox:

Opublikowano

za***iste :kox:

Opublikowano

wg mnie za mało misji ..fabuła konczy sie koło 65% gry a poźniej to znaki zapytania i takie tam pierdoły;P..

Opublikowano
Kuźwa kusi mnie zakup X360 tylko dla tej gry :kwasny: Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się na PC.

ja kupiłem na tablica.pl specjalnie dla tej gry.... przejde całą to Xka pewnie sprzedam :kox::kox:

Opublikowano
j8fNXP0.jpg
Opublikowano

czekaj na 1 Października ,jak masz ori to GTA V Online ma być ....i się zacznie :)

Opublikowano

mam 44% i na razie troche odpuszczam bo mi sie przejadło :decayed:

Opublikowano
mam 44% i na razie troche odpuszczam bo mi sie przejadło :decayed:

ja jak narazie 35%:kox: Ale biorę to sobie na spokojnie, bez pośpiechu :wink:

Opublikowano
mam 44% i na razie troche odpuszczam bo mi sie przejadło :decayed:

ja jak narazie 35%:kox: Ale biorę to sobie na spokojnie, bez pośpiechu :wink:

ja tez wiecej zwiedzam niz gram :)

Opublikowano
82dc9e0185dbe758d7a0c7e36e0b0e4b_original.jpg?1380292234
Opublikowano

o co chodzi z tym ,że musi być ori płytka????

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

może źle się wyraziłem, mam przerobionego x'a i się zastanaiwałem jak może multi działać tylko na ori płycie???

jakiś kod dostajemy z płytkami???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.