Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie sprawdźcie proszę jedną rzecz, mianowicie jak na kolejce górskiej u szczytu góry można sobie wziąć spadochron to pytanie czy jak widzimy go w menu broni co się wybiera to czy się da go od razu założyć?:decayed:

Próbowałem wczoraj i nie da rady założyć, może trzeba najpierw skoczyć w przepaść i może założy wówczas :eusathink::lol1::polew:

1369152_544328198954336_2049767310_n.jpg?oh=7d9a3a77aacd5f8ec97eaf2ff041f446&oe=523F7A3D&__gda__=1379934697_a693bfa5e19023a11184aba088aef24d

Wyżej zaznaczona alternatywna droga na najwyższy szczyt, różnymi ścieżkami których pełno od uja:kox:

Była akcja jak Wilk ścigał jelenia czy jakieś tam zwierze a za nimi biegła puma, myślałem że padnę :polew:

1372945_544330535620769_1698986105_n.jpg?oh=76f150c425911aa0de4f0929ce5e4819&oe=523EFAFF&__gda__=1379952043_6fef92dbe9c77f9b276f612b16071c4c

967385_544341398953016_648993822_n.jpg?oh=0c69ec7ab4d09656a87400a891cee0f8&oe=523F3646&__gda__=1379933892_c23bf93932b993312b87bfe061c9c115

Ferrari wyjeżdżałem a co :decayed:

Tam dalej jest właśnie szczyt z kolejką górską i najwyższy punkt w grze.

Fotki zrobione na największym zoomie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa kusi mnie zakup X360 tylko dla tej gry :kwasny: Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo sprawdzałem u siebie jak jest i u mnie normalnie wyskakujesz wciskasz A i spadochron sie otwiera, niedawno po ukończeniu misji ukazał mi się komunikat ,że nie muszę mieć spadochronu kupionego bo mam już go na stałe... ok 55 % gry jakoś tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdzam i jest tak jak mówisz, nie trzeba go wybierać tylko oddajemy skok w przepaść i sam się pojawia.

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Przy okazji można strzelać w locie.

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

A jak naciśniemy Y to odkryjemy nowe umiejętności latania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie spadki fps w x360 przy gta V jest normalne ? jak jadę w dzień przy dużym ruchu sa widoczne spadki fps tło nie chodzi juz tak płynnie jak przy jeździe w nocy , wrzuciłem dvd 2 na pendrive 32 gb ale raczej nie ma efektu , radiatory wyczyszczone, trochę jest to denerwujące , ktoś doświadczył takiego zjawiska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo na klocku i chyba tak musi być.. chociaż niektórzy twierdzą że u nich chodzi płynnie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jest tak u każdego tylko niektórzy nie wiedza co to spadek fps , dla nich spadek fps jest wtedy gdy gra przytnie się na 1 sek :decayed:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 04:03 ----------

Zrobiłem prosty zabieg wymiany pasty termoprzewodządzej cpu i gpu xboxa , efekty na + , spadków fps rażących w oczy nie ma gra chodzi tak samo za dnia i w nocy ( w grze ). Minimalne utraty płynności istnieją - wydaje mi się ze jest to normalne i do zaakceptowania przy GTA V :wink:

btw. nie wiem co oni fabrycznie nakładają , ale była to pierwsza pasta której nie dal rady alkohol izopropylowy :facepalm: , przypominało mi to coś na kształt gumy do żucia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna mam kłopot z polowaniem kończy się za każdym razem zgonem ... coś posmakowałem pumom :facepalm: macie na nie jakiś sposób ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nagrywalem obydwie plyty i zadna mi nie bangla...

Mam flashowana nagrywarke ihas-em ustawienia imgburna obkminiłem ale wacham sie czy wybrac opcje overburn czy truncate. System lata pod lt3.0 i nigdy nie bylo z tym problemu a gta ni chocho.... Moze mi ktos opisac (jak dla debila) jak to nagrac zeby hulało?

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nagrywalem obydwie plyty i zadna mi nie bangla...

Mam flashowana nagrywarke ihas-em ustawienia imgburna obkminiłem ale wacham sie czy wybrac opcje overburn czy truncate. System lata pod lt3.0 i nigdy nie bylo z tym problemu a gta ni chocho.... Moze mi ktos opisac (jak dla debila) jak to nagrac zeby hulało?

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Wybierz overburn, musi nadpalić płytę by gra hulała ;) Dobrym sposobem jest też nagrać pierwszą płytę na pendrive czy dysk usb a drugą normalnie wypalić:

[Tutorial] Zgrywanie Contentu na pendrive [GTA V DVD1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nagrywalem obydwie plyty i zadna mi nie bangla...

Mam flashowana nagrywarke ihas-em ustawienia imgburna obkminiłem ale wacham sie czy wybrac opcje overburn czy truncate. System lata pod lt3.0 i nigdy nie bylo z tym problemu a gta ni chocho.... Moze mi ktos opisac (jak dla debila) jak to nagrac zeby hulało?

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Kolego ja tłumaczyłem na poprzednich stronach po tym jak zmarnowałem kilka płyt i wszystkim osobom śmiga którym nagrałem później pod LT 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, wlasnie znalazłem opis i śmigam po płytki.

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem prosty zabieg wymiany pasty termoprzewodządzej cpu i gpu xboxa , efekty na + , spadków fps rażących w oczy nie ma gra chodzi tak samo za dnia i w nocy ( w grze ). Minimalne utraty płynności istnieją - wydaje mi się ze jest to normalne i do zaakceptowania przy GTA V :wink:

btw. nie wiem co oni fabrycznie nakładają , ale była to pierwsza pasta której nie dal rady alkohol izopropylowy :facepalm: , przypominało mi to coś na kształt gumy do żucia :thumbdown:

mycha, x się nie przycina od grzania:D Kto Ci naopowiadał takich głupot? :whistling: Jak xbox się przegrzewa to wyskakuje komunikat a przegrzewający się xbox nie tnie, tak miał kumpel zanim mu jebło rrod od przegrzania. Wiadomo że jak cpu się nagrzeje to delikatnie traci swoje właściwości ale to jakieś kilka % jak chcesz super wydajność to wsadź do zamrażarki :grin: to zyskasz z 2-3% :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nagrywałem taki samym sposobem jak każde inne i nagrałem bez problemu, LT 3.0 + ihas, nie wiem czemu mieliście problemy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilem po tygodniu na dzialce z x-em i gta :decayed: co prawda wiecej pilem niz gralem ale cos niecos mozna juz powiedziec. czy mapa wieksza od san andreas? raczej nie. czy wieksza od just cause 2? na pewno nie. model zniszczen aut gorszy niz w gta 4. policja za bardzo agresywna strzelaja juz jak ma sie tylko jedna gwiazdke. grafa, dzwieki, dialogi i Trevor :kox: ryją beret. misje fajne ale bez szalu. najbardziej mnie wnerwia to ze non stop jest noc :D ciemno sie robi juz ok 17, jasno dopiero po 6 i w sumie caly czas gralem po zmroku, dzien jest jakis wyjatkowo krótki. to chyba tyle :)

p.s. jak wyplyniecie w morze i dacie sie zjesc rekinowi to dostaniecie acziwmenta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...