Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko kasują dziady jedne :grin:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

"Mam za sobą 5h i na dobrą sprawę fabuły specjalnie nie ruszyłem...

Ta gra w pierwszym kontakcie jest wręcz przytłaczająca ogromem swoich możliwości!Głupie wyjście do kina...Gra w tenisa czy golfa...Jest ciekawym przeżyciem.Sytuacje w których nagle ktoś potrzebyje pomocy bo został pobity\okradziony przez złodzieja i Ty jako gracz masz wpływ na to czy chcesz go jebnąć drzwiami pod czas jazdy i pomóc miłej pani czy może posłać mu kulkę w łeb posłać i samemu zgarniając cenny zegarek?A co powiecie na to że:nagle przejeżdżasz obok opancerzonego wozu i masz ochotę sforsować drzwi aby zasilić swoje konto? no problem to wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym!Masz realny wpływ na daną sytuację!Gra ro***erdala system pod tym względem!Kamera filmowa którą mamy do dyspozycji+zmiana postaci w danej chwili sprawia że oglądamy rewelacyjne kino akcji!Gra jest bardzo ale to bardzo filmowa i to My mamy wpływ na poszczególne sceny...Detale typu;palimy gumę i nagle opona pęka czy gdy wjedziemy na hydrant i ciśnienie wody podnosi nam zawieszenie...ach jest moc!Animacja postaci też jest to pierwsza liga!Inaczej wchodzi a inaczej zbiega po schodach itd...Graficznie jest bardzo dobrze jednak widać ograniczenia konsol...720p i brak AA wali po oczach szczególnie pod czas szybkiej jazdy samochodem wówczas fps ewidentnie spada poniżej tych 30klatek.Technologicznie ta gra pozamiata dopiero na pc gdzie prędzej czy później i tak wyjdzie...

się rozpisałem ;) pozdro dla tych którzy przeczytali do końca! GOTY? hmm możliwe;)"

Chyba chłopaczek szybko po szkole zaczął cisnąć:grin:

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 23:51 ----------

Ok 1:00 albo się będę cieszyć jak małe dziecko w wielkim sklepie z zabawkami albo będę :whistling:

Więc trzymajcie kciuki by wszystko zadziałało, zaraz będzie druga płyta wypalana :decayed:

Całość waży 16,21 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO i jak tam?

Do 3:00 walczyłem i nie bangla druga płyta, okazało się że jest zabezpieczenie pod LT 3.0 tzw. CIV i druga płyta instaluje się do połowy i wyskakuje błąd, trzeba zaznaczyć jakąś opcję w imgburn i wtedy już chodzi, 4 płyty mi poszły :decayed:

Po pracy po południu z kumplami siądziemy nad tym u mnie i nie ma uja we wsi ogarniemy :naughty:

""Jak komuś nie działa, to musieliście źle nagrać. Pamietajcie, wylączcie WSZYSTKIE niepotrzebne programy, wirtualne napędy, włączcie w IMGburn OPC, prędkość 2.4x lub 4x, ustawcie wysoki priorytet dla IMGburn, wtedy nie ma bata, żeby coś sie zle nagrało. Ja jeszcze ustawiam w IMGburn wielkość bufora na 200mb. I podczas nagrywania nie róbcie na kompie zupełnie NIC, tylko czekajcie. Nagrywam tak od zawsze, nigdy żadnych problemów. Pozdro"

Tak właśnie ma być i muszę poprzestawiać ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ... o co chodzi z tymi wersjami xboxa

nie znam sie na tym kompletnie... chce xka zeby wlasnie gta mi poszło...

jaką wersje kupić ? ile musi mieć dysk ? czy dysk zewnętrzny jaki mam na USB (640gb) może robić mi za dysk do Xboxa .... ?

mam do wzięcia xboxa 60gb przerobionego ( taka mam na razie informacje ) za 300 zł do negocjacji z 2 padami ... dobra cena ? podpowiedźcie to może jutro już coś kupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stary Arcade Jasper to cena normalna i dobrze by było żeby był to lt 3.0

btw. Pablo orientujesz sie czy stare Arcade te z poprawionym chłodzeniem 175 W jak pamiętam ogarnia lt 3.0 ? niestety nie wytrzymam i muszę 3 raz nabyć xklocka dla samego GTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib odpuść tego xklocka bo to pewnie z okresu 2006-2007r gdzie tylko modlić się by nie pojawiła się żółta lampka :decayed:

Szukaj elite'a od połowy 2008r :wink:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Pablo orientujesz sie czy stare Arcade te z poprawionym chłodzeniem 175 W jak pamiętam ogarnia lt 3.0 ? niestety nie wytrzymam i muszę 3 raz nabyć xklocka dla samego GTA

Wszystkie arcade ogarniają LT 3.0 ale jak wyżej unikaj pierwszych modeli bo się przegrzewały.

Nie zaśmiecajmy wątku o GTAV.

Ja walczę od nowa i mam nadzieje że dzisiaj odpalę w końcu tą grę, yebana ma dobre zabezpieczenia:facepalm:

220445_20130914_175809.jpg

Grałem z 15 minut u sąsiada bo tylko raz odpaliła, później ten sam problem z DVD2 co u mnie.

Grafika jak na 7 letnią konsolę rozwala jednym słowem, jedynie co mnie wkurzało to to że jadę autem z większą prędkością i nagle uderzę w znak STOP to tak jak byśmy walnęli w ścianę, albo zwykły kosz na śmieci, wg mnie takiego czegoś nie powinno mieć miejsca w takiej produkcji :whistling:

Wyżej zrobiłem zdjęcie S3ką jak trzymałem w grze S3ke :polew::decayed:

---------- Post dopisany 15-09-2013 at 03:50 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2013 at 22:10 ----------

Po ostatniej próbie i kombinowaniu poprawnego wypalenia w końcu się udało odpalić i zainstalować na dysku GTAV w 100%! - gra po prostu :kox::kox::kox:

Od razu chciałem sprostować to co wcześniej pisałem że znaki drogowe czy kosze są zaspawane do ziemi i nie można było ich ruszyć, teraz po zainstalowaniu na dysk drugiej płyty jest wszystko jak powinno być, grafika tak jak by jeszcze lepsza (tekstury HD na DVD2?)

Niżej kilka zdjęć które zrobiłem na początku, Insane od razu dostał prosto na fejsa bo nie wierzył że się udało :polew:

Prolog przed prawdziwą grą:

034451_20130915_021759.jpg

Co chwile konkretne teksty zapodają :decayed:

034533_20130915_022503.jpg

Real GTAV :)

034619_20130915_024251.jpg

Nie będę się rozpisywał co i jak bo tylko 2h grałem ale jedno jest pewne, zapowiada się tytuł na wiele wiele godzin grania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo mam ten dam problem u qmpla gra poszla u mnie wywala blad podczas instalacji 2 plyty, mam nadzieje dzis uda sie dobrze nagrac i pograc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le...tyle konsol na allegro na tablicy a ja nie wiem co kupic... ustalilem sobie ze wydam MAX 500 zł na sprzeta bo tylko do GTA mi posluzy :naughty::naughty::naughty:

niech ktoś zarzuci linkiem co kupic...

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

XBOX 360 ELITE 120GB (3517184363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa, musi Ci odpalić jeśli nagrasz tak jak trzeba, miałem cierpliwość i nerwy ale się udało.

Nagrywarka liteon ihas 124b z wygranym softem, płyty verbatim 8,5gb dl tylko te błyszczące ponieważ ja najpierw nagrywałem też verbatimy ale białe do nadruku co się okazało że inne wartości do nagrywania muszą być, program imgburn z zaznaczonym w opcjach OPC i tylko prędkość nagrywania 2.4x!

Wszystko powyłączane w momencie nagrywania (45 minut).

Talib wrzucaj linki do głównego tematu o grach o konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal ich a nie ..sam byś pograł a tak :slina: albo pobieraj opłaty se Exlusive granie przed premierą oficjalną :grin:

Już poszli :naughty:

Odcinam się od świata na chwilę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...