Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dopiero zagram jak wyjdzie na PC :kwasny: Szkoda mi kasy na kupno GTA5 + PS3, wolę za to coś wrzućić do mojej B6 :decayed:

A PROPO Wersji na PC

tvwc.jpg

Grand Theft Auto V GTA 5 (PC) - Sklep 3Kropki.pl cena 148,99 zł kup tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO powiedz czy GTA faktycznie urywa dupe czy nie ?

Do 4:00 rano siedziałem to wystarczy :wink:

Przy okazji poleciały ode mnie paczki dla chłopaków z forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już gram :kox:

Yebany dopiero co u mnie był po grę :decayed::decayed::decayed:

wszystkie pięknie działa!

Dzięki!

druga płyta idzie właśnie na dysk więc mam chwile, żeby napisać :decayed::decayed::decayed:

Pierwsze wrażenie. WYPAS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to GTAV nie będzie Cię dziś na spocie, uja mogłem Ci nie dawać :facepalm:

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka leci do mnie .. a ja dalej nie mam konsoli... tzn. mam zaklepanego Elite 120 GB + kierownica i jakieś tam gry już przerobiona za 400 zł :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj 3h i muszę stwierdzić że gra naprawdę fajna lecz co mnie martwi jeżeli chodzi o instalację . Wszędzie trąbią żeby nie instalować 2 Płyty (chodzi o Xboxa) bo będą ścinki oraz zanikały tekstury .Dobra nie instalowałem i lecąc z płyty też dostrzegam lekkie zwolnienia gry oraz zanikające tekstury i teraz się zastanawiam czy doinstalować 2 płytę czy nie ruszać i zostawić tak jak jest . Bo w razie czego jakby było gorzej to bym usunął tylko czy wtedy save się nie usunie :decayed:

No i największą bolączką jest dla mnie model zniszczeń :kwasny: strasznie słaby niby auta teraz są wytrzymalsze ale jak już pare razy miałem że po wyskoku zrobiłem obrót i spadłem na przód auta to odrazu było BUM a po zjechaniu z największej góry ( koziołkowanie ) gdzie auto było strasznie zniszczone nic podczas tego koziołkowania się nie stało i bum nie było :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to u Ciebie wygląda bo właśnie u mnie jest na odwrót, jak wyjechałem na górę coś ala E klasa AMG i specjalnie zacząłem nim dachować to po drodze odpadały drzwi, maska czy zderzaki co na końcu wyglądał jak wrak ze szrotu.

Co do instalowania 2 płyty to pierwsze słyszę, zawsze powinno się instalować by nie obciążać napędu i wtedy właśnie może się zdarzyć sytuacja że będą dogrywane tekstury czy coś, wiadomo że jak pędzisz szybkim furaczem to nie ma szans by wszystkie tekstury były gotowe i już dograne.

System zniszczeń jest ok, np jak po uderzeniu przyblokuje się przednie koło to po chwili strzela opona od tarcia i jedziemy na samej feldze, tego nie było wcześniej jeśli dobrze pamiętam, tak samo jak gościem zaczniemy napierdzielać w auto to możemy nieźle zmienić geometrię auta :decayed:

Z większej wielkości raz spadłem i faktycznie było bum :grin:

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

1370404_542954402425049_43280848_n.jpg?oh=9f8c03597c45708b3be40ed624bf087c&oe=523B7E6A&__gda__=1379662248_66f4f6a9e131d2348ce54b3883acc766

Niektóre widoki dają radę.

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

Nowak, insane i reszta co wczoraj nabyli grę, napiszcie co sądzicie o grze itd.

Wczoraj wieczorem byłem w Media Markt około 20:00 to pełne koszyki były kopii na X360 i PS3 więc albo na bieżąco dokładali albo mało poszło sztuk po 219zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo...wiec tak jest MOOOC :naughty: Dobrze się robi karambole na autostradach :) jest :kox:,albo na czołówkę jedzie haha .Ogólnie grałem 2h i jestem pozytywnie zaskoczony no ale czego się spodziewać na konsole co ma już kilka latek .Ogólnie daje radę gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj przyszedl preorder, pogralem 3 godzinki, ale to za malo zeby oceniac... oczywiscie jak zwykle Rockstar dale rade, klimat, fabula, lektorzy na wypasie. Polskie tlumaczenie daje rade mocno, ale "bralbym jak rolnik doplate" w ustach czarnucha juz srednio przekonujaco brzmi :grin:

Nie do konca wczuwam sie w klimat LA... wolalem zdecydowanie NY, ale podejrzewam, ze jeszcze 10-15 godzin gry i zacznie sie ostra jazda :kox:

Bo w razie czego jakby było gorzej to bym usunął tylko czy wtedy save się nie usunie :decayed:

Przeciez normalnie wchodzisz w zarzadzanie pamiecia i usuwasz sama instalacje gry, save'y, czy DLC to oddzielne elementy, ktore sa wyszczegolnione na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to spróbuję dzisiaj dograć 2 płytę żeby mi już nie buczał CD-ROM :grin::grin:

jeżeli chodzi o to koziołkowanie z góry to fakt tak jak u ciebie rozpadał się co chwile i na końcu odmówił posłuszeńswa i był zmasakrowany ale nie wybuchł co mi się kilkakrotnie stało podczas zwykłego dachowania w mieście :decayed:

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

I zaś już w necie są kody do GTA V ahahah jakby ktoś chciał korzystać :

Cheats and Secrets - GTA 5 Wiki Guide - IGN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie sie udalo :D Szkoda ze na jutro mam szkolenie i musialbym sobie powtorzyc material ale chwile sobie pogram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mam szkolenie i musialbym sobie powtorzyc material ale chwile sobie pogram :D

:grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...