Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie bylem po drugi pre-order GTA V ... i spytalem z ciekawosci o ceny ... i dostalem takie info

w dniu prermiery empik:

199 na xboxa i ps3

i uwaga uwaga

130zl na pc :D hahahha

mowie do goscia ze na PC nie ma narazie i nawet nie ma zadnego oficalnego INFO czy bedzie wersja na PC ( aczkolwiek zapewne bedzie jak zawsze ... ale kiedy to nie wiadomo )

i uwaga ... poszedlem tez do media markt ... i pan mnie pyta czy chce wersje na xboxa na ps3 czy na PC :) ?

masakra ;D

empik w dniu premiery 199zl ( czyli 180+ 19zl za preorder )

w nastepnych dniach 259zl

Real 199,

Tesco 218,99 (noc premiery 212,99)

MediaMarkt 219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na piratach konsolach raczej w mulit się nie pogra ??

Pograsz pod warunkiem jeśli nie uruchomisz gry przed premierą tylko najwcześniej w dniu premiery czyli za 4 dni, wówczas dostałbyś bana, tak jest na X360.

Kurde to już nie wiem , jak kupiłem swoją konsole w zeszłym roku ziomek który zajmuję się tylko konsolami powiedział mi że po przerobieniu konsoli nie idzie już grać online bo można dostać bana ( nie ważne czy przed premierą czy po ) bo że na xbox live oni wychaczą dane konsoli że jest nie tak jak powinno . To jak to wkońcu jest ?? To na przerobionej konsoli można sobie wykupić Xbox Live i normalnie grać przez neta w każdą grę ?

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

wlasnie bylem po drugi pre-order GTA V ... i spytalem z ciekawosci o ceny ... i dostalem takie info

w dniu prermiery empik:

199 na xboxa i ps3

i uwaga uwaga

130zl na pc :D hahahha

mowie do goscia ze na PC nie ma narazie i nawet nie ma zadnego oficalnego INFO czy bedzie wersja na PC ( aczkolwiek zapewne bedzie jak zawsze ... ale kiedy to nie wiadomo )

i uwaga ... poszedlem tez do media markt ... i pan mnie pyta czy chce wersje na xboxa na ps3 czy na PC :) ?

masakra ;D

empik w dniu premiery 199zl ( czyli 180+ 19zl za preorder )

w nastepnych dniach 259zl

Real 199,

Tesco 218,99 (noc premiery 212,99)

hah Ja GTA V będę mieć za 170zł :kox:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

@osoby aktywne na xbox live

Note: This is an early leak. Do not play this game on your console if you use Xbox Live. Microsoft has already banned multiple users for play GTA V early, DO NOT risk a ban. If you are an offline only user, ignore this message.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno od 3 lat nikt nie dostal juz bana.

podobno na LT 3.0 się bany nie zdarzają.

podobno ms wziął się za lewe konta live, a przeróbki zostawili spokoju bo w końcu Ci co mają przerobione konsole też płacą za golda i dali im spokój.

nie podobno a na pewno dostanie się bana jak się uruchomi on line przed premierą

Tyle udało mi się wynaleźć w necie przez ostatnią godzinę bo nurtowało mnie pytanie czy będę mógł grać on line w GTA V.

Jakby kto chciał:

Konsole :: Grand Theft Auto V [ENG] [REGION FREE]

w komentach piszą, że są polskie napisy i gra śmiga :decayed:

PABLO Jak będziesz wypalał to wypal od razu dla mnie daj znać i od razu jestem :kox:

jeśli to nie problem oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aron21 oczywiście że można grać na necie mając przerobioną konsolę, kumpel ma przeróbkę nawet RGH że wrzuca gry na dysk nie potrzebna płyta, wykupił golda i śmiga, ważne by nie odpalać gry przed premierą.

Takie pytania najlepiej w dziale z grami bo szkoda zaśmiecać wątek o GTAV :kox:

Nowak to niezłe jaja jak Ci proponowali wersję na pc:decayed: :grin:

grand+theft+auto5+game+billboard.jpg

:kox:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

instrukcja

CD 1 Płyta instalacyjna gry

CD 2 Gra do rozruchu w czytniku i grania jest na niej multi i single.

CD 1 Po włozeniu do czytnika właczamy jak normalna gre właczy sie instalacja.

CD 2 Wkładamy do czytnika jak chcemy grac.

To wszystko.

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

PABLO Jak będziesz wypalał to wypal od razu dla mnie daj znać i od razu jestem :kox:

jeśli to nie problem oczywiście :wink:

Już mam kilka zamówień z moskalem na czele :decayed:

Spoko najpierw sprawdzę czy u mnie pójdzie i dam znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba być kompletnym durniem żeby odpalać gre on line która jeszcze premiery nie miała :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V GAMEPLAY AIR PLANE - YouTube

pierwsza misja i zapoznanie ze sterowaniem i gra:

https://www.youtube.com/watch?v=p723p8SbkPY

( tutaj link do sciagniecia powyzszego filmiku w duzo lepszej jakosci ... polecam obejrzec bo widac jak fjanie wyglada gra: https://mega.co.nz/#!ZckUnZjC!YrscFycOYK0u94oY3A2J2HBxRK9QLA03AQ5NM_8RYk4 )

oraz

3 Minute Franklin Free Roam - Video Dailymotion

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

nie dziwcie sie ze po chwili nie ma filmikow ;) wszystkie gameplaye beda regularnie usuwane z YT do 17 wrzesnia zapewne :)

przypominam o tych 3 najwazniejszych:

Instagram

Instagram

Instagram

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

hehe nawet fajnie nakrecone:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

小西电玩——小西玩游戏在线直ć’* - 风云直ć’*,最快最清晰ć—*插件弹幕直ć’*,NBA视频直ć’*,直ć’*吧 <=== gameplay na zywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba być kompletnym durniem żeby odpalać gre on line która jeszcze premiery nie miała :facepalm:

ja gralem w gears of war 2 na 2 dni przed oficjalna premiera, pierwsze co to odpalilem multi i jakos bana nie dostalem. konsola nieprzerobiona, gra byla ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba być kompletnym durniem żeby odpalać gre on line która jeszcze premiery nie miała :facepalm:

ja gralem w gears of war 2 na 2 dni przed oficjalna premiera, pierwsze co to odpalilem multi i jakos bana nie dostalem. konsola nieprzerobiona, gra byla ze sklepu.

Co innego oryginał co innego pirat:wink: W każdym razie gta na dysku, czekam na qmpla z nagrywarką:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gta 5 gameplay - YouTube :kox: szału nie ma bo wiadomo YT kompresuje filmy masakrycznie ujowo .ale te uszkodzenia w GTA IV 100% lepsze były

raczej watpie w te 100%

tutaj wyjasnienie:

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zostało 51 minut do końca hihihi... ale mam problem.. nie mam konsoli :grin::grin::grin::grin::grin:

musze od bratanicy porzyczyć ... nie pogra pare dni w swoje durne gry... akurat rok szkolny jej sie zaczął to sie przyłoży :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... podobną napinkę pamiętam przyt okazji premiery Diablo3 na PC. W dniu premiery ładnych kilka godzin kwitnąłem czekając aż rzucą na sklep, kocioł był ostry bo było chyba tylko 50 kopii a sklep pełen :grin:

Teraz bez napinki, nie oglądam gameplayów, nie czytam pierwszych wrażeń... Spokojnie pójdę do sklepu, chwycę swój egzemplarz i sam spokojnie będę odkrywał bogaty świat GTA V :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, obejrzałem tylko oficjalne trailery i mam wyyebane na ten caly hype :naughty:

Oczywiście grzeje się na ten tytuł... ino bardziej chłodno :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...