Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi a4 b5 sedan a wygoda ??


Tracer9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , więc tak na wiosnę będę planował zakup samochodu w cenie do około 15 tyś zł.

Obecnie posiadam poloneza caro plus i mój największy problem z nim to że brakuje mi w nim miejsca nad głową (posiadam 195cm wzrostu).

A więc teraz do was pytania czy wszystkie audice a4 b5 mają z przodu regulowaną wysokość foteli ?

Z tego co patrzyłem to audi jest niższe o 5mm od poloneza , ale czy może siedzenia są niżej niż w polonezie ??

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tyłu akurat dla mnie to nie będzie stanowilo większe problemu , gdyż zawsze będe jeździł z przodu. :hi:

ale czekam jeszcze niech się inni wypowiedzą (najlepiej wysokie osoby) np przy maksymalnym opuszczeniu foteli na dół ile jest jeszcze miejsca nad głową :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie należę do niskich 183 cm jak opuszczę fotel to trochę nad głową miejsca mam w centymetrach nie wiem dokładnie ile ale wg mnie jest spoko osobiście fotel mam nawet trochę podniesiony

ale tak jak piszesz niech wypowiedzą się jeszcze inni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B5 regulowaną wysokość ma jedynie fotel kierowcy, więc jeżeli planujesz jeździć na fotelu pasażera, to też możesz mieć ciasno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 191 i nie musze do końca opuszczać siedzenia żeby mieć luz nad głową, ale pasażerowie z tyłu niestety miejsca za wiele nie mają przy moim ustawieniu fotela za mną dziecko jeszcze sie zmieści ale z dorosłymi ciężko bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfort audi zrekompensuje Ci rozstanie z polonezem ( nawet tak zacnym modelem jak caro plus). Nie zastanawiaj sie miejsca jest sporo ludzie do 195 mieszczą sie i nie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi jest komfort? Nie jest najgorzej ale szału też nie ma :wink4:

W A4 miejsca jest średnio ale z tył to tragedia :disgust:

Kupuj A6 C5 1.9 TDi - za 20tyś powinno się coś kupić konkretnego :)[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 12:15_________________________________________________

mam 191 i nie musze do końca opuszczać siedzenia żeby mieć luz nad głową, ale pasażerowie z tyłu niestety miejsca za wiele nie mają przy moim ustawieniu fotela za mną dziecko jeszcze sie zmieści ale z dorosłymi ciężko bardzo

True :good:

Ja mam 195 i za mną nikt nie siądzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi jest komfort? Nie jest najgorzej ale szału też nie ma :wink4:

W A4 miejsca jest średnio ale z tył to tragedia :disgust:

Kupuj A6 C5 1.9 TDi - za 20tyś powinno się coś kupić konkretnego :)[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 12:15_________________________________________________

mam 191 i nie musze do końca opuszczać siedzenia żeby mieć luz nad głową, ale pasażerowie z tyłu niestety miejsca za wiele nie mają przy moim ustawieniu fotela za mną dziecko jeszcze sie zmieści ale z dorosłymi ciężko bardzo

True :good:

Ja mam 195 i za mną nikt nie siądzie :decayed:

A6 bedzie odpowiednią opcja :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co lepiej będzie mi kupić audi a6 c5 ?

Z tego co porównywałem to jest dłuższe o 35cm , szersze o 8cm i wyższe o 3,5cm w porównaniu do A4 b5

Z samochodu będe jeździł najczęściej z jednym pasażerem więc miejsce z tyłu nie jest dla mnie dużym priorytetem a przez to że audi a6 c5 jest dłuższe o 35cm to czy nie będzie męczarnią jazda przez miasto ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

186 cm i fotel w takim pośrednim położeniu. nad głową sporo miejsca. Za mną troszkę ciaśniej i w 4 osoby to z tyłu zawsze jakieś drobniejsze sztuczki jadą :).

Nie wiem co woziłeś Caro ale jak już to kup kombiaka bo inaczej może Cie wkurzać zaglądanie do bagażnika przez małą dziurke.

Jazda przez miasto raczej nie. Jeśli już to gorzej z parkowaniem ale myśle, że się przyzwyczaisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 192 wzrostu i spokojnie mieszczę się w A4, chociaż fotel jest odsunięty do tyłu na przedostatni "ząbek" i raczej nikt się za mną nie zmieści. Mam fotele pseudo kubełkowe o takie: http://images40.fotosik.pl/259/8e3783714f83514bmed.jpg więc nie wiem jak jest na zwykłych. Miejsca na boki jest dosyć mało i czujesz się jak w jakimś bolidzie :D Natomiast jeśli chodzi o wysokość to z szyberdachem jest jakoś mniej miejsca nad głową i wg. mnie fotel mógłby mieć większą regulacje "w dół". Linia okien też poprowadzona jest dosyć nisko więc nie ma możliwości jazdy "na gangstera" :D i na początku trochę dziwnie się czułem (jakbym miał wypaść przez okno :D) ale teraz już się przyzwyczaiłem i jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mam 2 wysokich znajomych prawie po 2m i codziennie wygodnie śmigają do pracy bierz b5 nie będziesz żałować

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...