Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kolejny temat z cyklu-brak mocy.klekocze jak zwykły diesel bez turbo


marcelinho

Rekomendowane odpowiedzi

dziś do wszystkich innych problemów z wyjącym wspomaganiem,cykaniem w silniku doszedł kolejny :wallbash:. Wiem że na ten temat jest 15 stron ale oczywiście jak wielu z Was nie znalazłem dokładnie tego co u mnie.mianowicie: silnik nie ma mocy i nie idzie pracuje jak zwykły diesel nie chce iść trzymam gaz do oporu wciśniety i jakby przełamuje niemoc, śmiga aż miło(np od 3tyś).za chwile pięknie idzie od "jedynki" do "piątki".gdy już jestem zadowolony że jest ok znowu to samo.nic nie daje gaszenie silnika, turbina w styczniu wymieniona więc ją bym wykluczał .EGR? przepływomierz? sprawdzę zaraz przewody i uprzedzając rady-czy jest ktoś z Warszawy mogący zrobić Logi ?aha. wspomnieć muszę że coś mi cyka(dzwoni) w silniku i podejrzewam że mogą to być szklanki.pytanie czy mogą mieć coś wspólnego? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popychacze nie mają nic wspólnego z wahającym się doładowaniem. EGR również.

Zrób logi to najszybciej sprawa się wyjaśni.

Można sprawdzić jeszcze N75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja tez mialem problem z moca sprawdz kable ktore ida do n75 u mnie byl taki przypadek ze w miejscu gdzie wtyka wchodzila do zaworu pod guma byly kable zasniedziale i wyrwane po lutowaniu problem znikl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od sprawdzenia wszystkich przewodów podciśnienia, do zawotrkow i gruszki przy turbo. Potem N75 a na końcu łopatki w turbo. Na prawdę warto vag-a zapiać to skróci Twój cenny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Jak chcesz możemy się kiedy ustawic i zloguje Tobie furkę ewentualnie pomogę naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...