Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pompka centralnego zamka wyje!!!


kajdan87

Rekomendowane odpowiedzi

...Wiem że pompka jest w bagażniku w lewym boczku...by sie dostać do niej trzeba cały lewy boczek sciągać? no i jak sprawdzić czy jeszcze pompuje?

pompka jest w prawym boczku :gwizdanie:

Niczego nie trzeba rozbierać. No chyba że pomknę, czy się nie rozleciała. gdy u mnie się posypała to w środku była usyfiona pyłem grafitowym (wynik wytarcia się grafitowego zespołu tłoczącego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam poblem z pompką centralki. Mianowicie jak wczesniej otwieralem samochod z pilota lub zamykałem pompk wyla 2-3sekundy i bylo ok. Teraz przy otwieraniu zamykaniu wyje 10-15sekund. Wszystko otwiera i zamyka normalnie tylko duzo dluzej pracuje. Co jest nie tak? Prosze o podpowiedzi. Dzieki

Witam i sie podpinam bo mam ten sam problem a już chyba i większy :(...jako że wczoraj mi to sie stało to zaczne szukać przyczyny po świętach...Od wczoraj już tylko pompke słychać a centralny już nie otwiera i nie zamyka,jak z kluczyka tak z pilota.Mam zamiar samemu sprawdzić tą pompkę i jak by jeszcze była OK to szukał bym przyczyne nieszczelności w układzie

No i tu pytam: Wiem że pompka jest w bagażniku w lewym boczku...by sie dostać do niej trzeba cały lewy boczek sciągać? no i jak sprawdzić czy jeszcze pompuje?

Skoro brzęczy <pompuje/ciągnie>, to znaczy, że dmucha.pompuje, czyli coś jest z pompką, a nie siłownikiem. Rozkręć pomkę, bo lubi to padać w A4, jak tylko wirnik się sypnął, to zamienne się znajdą :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...