Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Zapalajace sie kontrolki zwiazane z hamulcami


Damian150181

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczow serdecznie.Mam problem tego typu: Wiec kiedy zapalam silnik jest wszystko ok...do momentu kiedy zalaczam swiatla.Wtedy na desce rozdzielczej zapala mi sie kontrolka hamulcow "BRAKE",ESP i migajacy reczny czy ktos moze mi udzielic pomocy z tym nietypowym zjawiskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziwne ale sprawdzałeś czujnik światła stop ?? sprawdz czy stop nie pali ci sie przypadkiem cały czas, może jest to w jakiś sposób powiązane. Ale z drugiej strony kontrolka od hamulca ręcznego jak ci sie zapala to światczyło by o np. niskim poziomie płynu hamulcowego, bądz awarią pompy. Czy robiłeś ostatnio coś z hamulcami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian powód może być śmieszny ale akumulator możesz mieć do wymiany :gwizdanie:

Podłącz profilaktycznie VAG-a i sprawdź czy masz jakiś błąd, sprawdź poziom płynu hamulcowego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było już wcześniej pisane jeśli płyny masz ok,sprawdź sobie aku,najlepiej podłącz się pod vaga i jeśli problem się pojawi powinien pokazać się błąd o niskim napięciu z zacisku 15 i wtedy będzie wyskakiwał błąd hamulcy,esp i inne,sprawdż dobrze aku.,ładowanie albo dobrze go naładuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź napięcie ładowania. Gdy miałem padnięty regulator napięcia podobnie świrowała mi elektronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możę wyspępował jakiś problem zładowaniem a teraz ponownie się wzbudził i ładuje prawidłowo,musisz sprawdzić ładowanie i alternator a zwłaszcza regulatror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , moge Ci podac jedynie opisy tych błedów ale niemam pojęcia co oznaczają

P1114-Sąda lambda wysoka rezystęcja grzalki

P1649-ABS-brak sygnału>modół ABS,przewody,dopasowanie rezystora w ECM

P0139-Sąda lambda- powolne zmiany

[mod]SONDA-tak jest poprawnie :wink4:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi do tych kontrolek dochodzi jeszcze ABS .. również w momencie załączania świateł mijania :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...