Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

sproboj moze to coś złapać w jakąś pułapkę postawioną pod autem, potem cykniesz fotkę i się pochwalisz co to było tu na forum :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję zainwestować w jakąś łapkę na tego typu zwierzaka i po prostu po złapaniu wywieść go kilka km od domu ... czasami tylko to pomaga :wink4:

Wiem , że niejeden by zatłukł wtedy takiego zwierzaka ale ... bądźmy ludźmi :wink4:

Sierść psa , kota też powinna pomóc , żadne elektryczne odstraszacze :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw auto,obok kamerę i nagraj to "cos" ,musi lubić ciepło skoro wybrało sobie takie miejsce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...... :hi:

Będzie ciężka sprawa tego zwierzaka wykurzyć z tego hotelu jakim jest silnik ..Osłona nic nie da bo przecież i tak nie jest dokładnie zabudowany silnik ze skrzynią by sobie nie mógł wejść zwierzaczek .....

sierść z psa myślę ze też nie przyniesie tu wielkiej rewelacji ...

Koledze w Toyocie tak grasują zwierzaki i niszczą i dziurawią wygłuszenie maski mimo ze ma sierść ...Jak sobie upatrzy legowisko to ...albo złapać i ukatrupić ..albo zmienić miejsce parkingu ..Tym bardziej ze masz ochroniarzy na posesji i nic sobie z tego nie robi....

Powiem tylko tyle ze Kuny są naprawdę cwane i wcale psów ani ludzi sie nie boją ....Ja obstawiam właśnie że ten zwierzaczek to jest Kuna..

Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz całą kompletną obudowę silnika ? o spodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zainwestuj zdrowiej dla ciebie dla silnika i dla kuny ;p :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem z tym problem w samochodzie żony; zawiesiłem na sznureczku "zapach" do WC taki najtańszyt w krążku tzw. śmierdziuch i pomogło; natomiast znam kilka przypadków gdzie rzeczywiście śierść psa odstraszyła zwierza. Możesz wyciąć sobie kawałek starej firanki i zrobić z tego małą sakiewkę- przywiesić pod maską i zobaczysz rezultaty (to nic nie kosztuje, zawsze można spróbować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadz kostke do kibla ;] Ponoc dziala na kuny dobrze, moze na inne zwierzaki tez zadziala ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam podobny problem tyle że z kotem mam otwarty garaż ala kuchnia polowa w wojsku i co dzień mam tak samochód zdeptany po kocie szczególnie jak wróce z drugiej zmiany a złapać go nie mogę może macie jakiś pomysł tylko nie piszcie wstaw psa do garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw psa do grazu xD

Z kotem bedzie problem, w marcu pewnie ruchanie bedzie przyprowadzal i bedziesz mial orgie na masce lub dachu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...