Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Schowek pod dźwignią ręcznego hamulca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy możecie mi podpowiedzieć do czego to służy? Na schowek jest jakieś nieporęczne, urządzenia żadnego nie ma (może powinno być)?

schowekl.jpg

Opublikowano

Stojak na kubki. Jeżeli po wciśnięciu się nie otwiera zerwane są w środku mocowania sprężyn napędzających. Poszukaj na forum, jest fotostory jak naprawić.

Z Twojego profilu wynika, że masz 2001r, czyli polifta. Masz całą konsolę i tunel od przedlifta,

Opublikowano

Ja mam stojak w środkowej konsoli nad klimatronikiem.

Tutaj mieści się u mnie zapalniczka (chowana) oraz taka dziura na jakies pierdy.

Opublikowano

Ja mam stojak w środkowej konsoli nad klimatronikiem.

Tutaj mieści się u mnie zapalniczka (chowana) oraz taka dziura na jakies pierdy.

Tak powinno być w polifcie, ale zobacz na zdjęciu popielniczkę i zapalniczkę obok. Kolega albo źle podał dane na forum, albo ma jakiegoś przeszczepa...

Opublikowano
  • Autor

Stojak na kubki. Jeżeli po wciśnięciu się nie otwiera zerwane są w środku mocowania sprężyn napędzających. Poszukaj na forum, jest fotostory jak naprawić.

Stojak na kubki? Przecież to ma ma 4-5 cm szerokości?

Z Twojego profilu wynika, że masz 2001r, czyli polifta. Masz całą konsolę i tunel od przedlifta,

Nie, to pomyłka, jest 98, czyli przed. Nie wiem jaka jest róznica pomiędzy AFN i AVG.

Opublikowano

Tak, to jest uchwyt na kubki. Tutaj masz fotostory jak naprawić.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=14446.0

AFN i AVG to bliźniacze silniki. AVG jest następcą AFN, różnią się tylko drobnymi szczegółami. Poszukaj na forum jest dużo o tym.

Opublikowano

W polifcie w tym miejscu jest panel navi(jesli auto jest wyposazone w taki gadżet) :wink4:

Opublikowano
Cytat: kaliko44 Dzisiaj o 10:32

Stojak na kubki. Jeżeli po wciśnięciu się nie otwiera zerwane są w środku mocowania sprężyn napędzających. Poszukaj na forum, jest fotostory jak naprawić.

« Odpowiedz #4 : Dzisiaj o 12:45 »

Stojak na kubki? Przecież to ma ma 4-5 cm szerokości?

Taki prowizoryczny nie obejmuje całego kubka tylko jego czesc .

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie, macie rację. Przyjrzałem się i już wiem, dlaczego nie wiedziałem co to jest:

- w pierwszym schowku w ogóle nie ma tego wkładu, który powinien być częścią stojaka

- w drugim ten wkład w ogóle nie wychodzi

Można dokupić coś takiego?

Opublikowano

Pewnie, że można kupić nawet tutaj na forum koledzy mogą mieć na sprzedaż :good:

Do tego uchwytu pasuję idealnie mała puszka np. coca-coli :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.