Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Jeszcze więcej KM z 3.0 w dieslu


Rekomendowane odpowiedzi

M3 F30 ma mieć 2 turbiny plus elektryczny kompresor i jakieś 450KM z 3 litrowej benzyny. Niemniej fajny dieselek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi jak zwykle w tyle z silnikami :disgust

no taka rola tego co pierwszy coś wypuści (tdi 313KM), następni mają odniesienie i robią coś co ma być lepsze lub dawać więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka rola tego co pierwszy coś wypuści (tdi 313KM), następni mają odniesienie i robią coś co ma być lepsze lub dawać więcej

TDi 313KM było odpowiedzią na BMW 3.0 Biturbo 286KM, więc to BMW było pierwsze i to o ładnych kilka lat. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka rola tego co pierwszy coś wypuści (tdi 313KM), następni mają odniesienie i robią coś co ma być lepsze lub dawać więcej

TDi 313KM było odpowiedzią na BMW 3.0 Biturbo 286KM, więc to BMW było pierwsze i to o ładnych kilka lat. :gwizdanie:

:wallbash:

no dobra a 381 jest odpowiedzią na 313 :naughty: czepiasz się szczegółów - czy to takie ważne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego się nie czepiam, po prostu przedstawiam fakty. Tak jak piszesz 381KM jest odpowiedzią na 313KM, które jest odpowiedzią na 286KM, a to powstało już parę lat temu. Tak czy inaczej BMW było pierwsze. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej BMW było pierwsze. :tongue4

niech będzie masz rację,

...po prostu w tym co napisałem chodziło mi o to że 313 zostało wypuszczone przed 381 i o to że BMW widziało co jest już na rynku i mogli zareagować :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, konkurencja nie śpi, to musieli wyjąć asa z rękawa. Audi na pewno też już coś szykuje. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej BMW było pierwsze. :tongue4

niech będzie masz rację,

...po prostu w tym co napisałem chodziło mi o to że 313 zostało wypuszczone przed 381 i o to że BMW widziało co jest już na rynku i mogli zareagować :cool1:

szkoda tylko że audi tak długo spało i przez kilka lat nie potrafili zareagować - a miłośnicy 335d i 535d cieszyli się długie lata z przewagi nad audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, chodziło mi o to co Thom4s napisał i to nie szczegół :wink4: ponieważ bmw kilka lat wstecz dało 3.0sd i 286 KM a audi 3.0 tdi z 204 a późneij 232/233 czy obecnie 245 KM...WOW :decayed:

teraz audi daje z dajsla 3.0 313 KM a bmw 381 KM :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw wypuszcza turbo+kompresor jest to nowe wydanie diesla w takim setupie zobaczymy jak sie to bedzie sprawowac za kilka lat uzytkowania.

pewnie dobrze - bmw w tej kwestii raczej d*py nie daje - trzeba sobie jasno powiedzieć - zawsze są o krok przed audi

Tak jak audi w kwestii napędu tak oni w kwestii silnikowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak audi w kwestii napędu tak oni w kwestii silnikowej

mówisz o 4x4?

to może i tak ale jeśli chodzi o RWD to bmw bije audi FWD na głowę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak sie to bedzie sprawowac za kilka lat uzytkowania.

za granicą pewnie będzie git ale u nas ? :gwizdanie: do tej pory jak czytałem fora BMW ludzie mają problemy (jak coś się posypie np przy sterowaniu turbinami) z diagnozą 3.0d biturbo bo polscy "fachowcy" tylko błędy potrafią zczytywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina fachowców tylko pojebanych użytkowników którzy kupują 3.0 SD i jadą do Cześka go naprawiać , mam w firmie 2 x SD i nigdy nie było problemów z diagnozą jak i naprawą .

Niezły kox sie robi , niebawem będzie 500 w 3.0 , fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW zawsze robiło lepsze silniki od Audi. O dziwo 3.0d jest o wiele trwalszym silnikiem niż 2.0d.

Jak słyszę TDI VAG to aż mnie bierze :sick3:...

Nowy 3.0d 381KM i 700nm :slina::shocked:, ale to będzie miało siłę ciągu... Ciekaw jestem jak z trwałością :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...