Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Jeszcze więcej KM z 3.0 w dieslu


Rekomendowane odpowiedzi

nowa bmw 5 z tym silnikiem-za 15 lat musze miec :slina: :slina: :slina::decayed:

ale prawie 400ps :kox: robisz program i 450ps 800Nm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę TDI VAG to aż mnie bierze :sick3:...

to chyba złe forum wybrałeś? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inżynierzy VW/Audi powinni wziąć się mocno do roboty, jeśli chodzi o technologię silników w grupie VAG, w kwestii silnikowej BMW nie ma sobie równych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę TDI VAG to aż mnie bierze :sick3:...

to chyba złe forum wybrałeś? :mysli:

Dobre :). Jeżdżę Audi, ale z silnikiem benzynowym. Audi to nie tylko TDI :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW zawsze robiło lepsze silniki od Audi. O dziwo 3.0d jest o wiele trwalszym silnikiem niż 2.0d.

Jak słyszę TDI VAG to aż mnie bierze :sick3:...

Nowy 3.0d 381KM i 700nm :slina::shocked:, ale to będzie miało siłę ciągu... Ciekaw jestem jak z trwałością :mysli:

Co ty piszesz :facepalm: Audi pierwsze wprowadzilo bezposredni wtrysk w dieslu a także pierwszy silnik v6 diesla.

Audi moze i robi teraz kupiaste silniki(wolnossaki) ale co miało bmw w czasie kiedy w audi było 2.2 Turbo czy juz 2.7 Biturbo?? Wolnossace r6(defacto za***iste) ale do audi im brakowało :gwizdanie: Takie jest moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra ... ale co z żywotnościom ? Wszystko wyjdzie w praniu ... :mysli:

Jakoś nie widzę tego 381KM po przejechaniu np 300 kkm ... silniki coraz bardziej są wyżyłowane, a co za tym idzie bardziej awaryjne oraz ich żywot jest krótszy...

Niech żyje w124 200d :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW zawsze robiło lepsze silniki od Audi. O dziwo 3.0d jest o wiele trwalszym silnikiem niż 2.0d.

Jak słyszę TDI VAG to aż mnie bierze :sick3:...

Nowy 3.0d 381KM i 700nm :slina::shocked:, ale to będzie miało siłę ciągu... Ciekaw jestem jak z trwałością :mysli:

Co ty piszesz :facepalm: Audi pierwsze wprowadzilo bezposredni wtrysk w dieslu a także pierwszy silnik v6 diesla.

Audi moze i robi teraz kupiaste silniki(wolnossaki) ale co miało bmw w czasie kiedy w audi było 2.2 Turbo czy juz 2.7 Biturbo?? Wolnossace r6(defacto za***iste) ale do audi im brakowało :gwizdanie: Takie jest moje zdanie :wink4:

chwalisz się tym że audi jako pierwsze wprowadziło kupę pod postacią diesla 2,5 v6 ? to trochę niezbyt poważne, aby zaliczać to do zasług, bo jaki był ten silnik każdy wie. Rozmawiamy o technologii obecnej, a tu BMW nie ma sobie równych, trzeba obiektywnie i szczerze przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem , co niektórzy myślą że bmw sie nie psuje ? że nie padają wtryski , dwu masy , turbiny , elektronika , skrzynie ? :wallbash:

Dobra dobra ... ale co z żywotnościom ? Wszystko wyjdzie w praniu ... mysli

Jakoś nie widzę tego 381KM po przejechaniu np 300 kkm ... silniki coraz bardziej są wyżyłowane, a co za tym idzie bardziej awaryjne oraz ich żywot jest krótszy...

Niech żyje w124 200d decayed

Masz racje , ale , to użytkownik wymaga wysilonego silnika , to użytkownik chce klekota który ma 400 KM i 800 Nm , każdy średnio rozgarnięty wie , że tym więcej KM z litra tym krótszy żywot silnika , jeśli to cie wnerwia kupujesz mniej wysilony i jeździsz dłużej . Może dla tego w ofercie Audi jest 3.0 TDI 204 KM jak i 313 KM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do żywotności silników w nowych autach to celowa polityka firm a nie że nie potrafią zrobić dobrego silnika.... Co im z tego że stare 1.9Tdi na pompie robiły bez problemu 500kkm i więcej ? teraz chodzi o to aby nie zarabiać tylko na sprzedaży auta ale głownie na jego serwisowaniu oraz aby kupujący po chili znowu wrócił do salonu po nowe cacko gdyż stare już się rozlatuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW zawsze robiło lepsze silniki od Audi. O dziwo 3.0d jest o wiele trwalszym silnikiem niż 2.0d.

Jak słyszę TDI VAG to aż mnie bierze :sick3:...

Nowy 3.0d 381KM i 700nm :slina::shocked:, ale to będzie miało siłę ciągu... Ciekaw jestem jak z trwałością :mysli:

Co ty piszesz :facepalm: Audi pierwsze wprowadzilo bezposredni wtrysk w dieslu a także pierwszy silnik v6 diesla.

Audi moze i robi teraz kupiaste silniki(wolnossaki) ale co miało bmw w czasie kiedy w audi było 2.2 Turbo czy juz 2.7 Biturbo?? Wolnossace r6(defacto za***iste) ale do audi im brakowało :gwizdanie: Takie jest moje zdanie :wink4:

chwalisz się tym że audi jako pierwsze wprowadziło kupę pod postacią diesla 2,5 v6 ? to trochę niezbyt poważne, aby zaliczać to do zasług, bo jaki był ten silnik każdy wie. Rozmawiamy o technologii obecnej, a tu BMW nie ma sobie równych, trzeba obiektywnie i szczerze przyznać.

BMW nie ma sobie rownych?? No nie wiem z czym tak wymiataja :cool1: Poczatki dieslow w bmw tez sa bardzo udane(czy tds) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...