Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ASJ] S4 Skorupa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieje się dzieje :good: :good:

Opublikowano

osobiście bym zrezygnował z oklejania klapy - albo prawdziwy, albo nic :gwizdanie: a poza tym standardowo - idziesz grubo :decayed:

Opublikowano

Bajk carbon dla oka reszta dla duszy

Opublikowano

To ta sama turbinka co widzialem ja w bagazniku u SIDA :)

No jak zawsze wiesz co robić :naughty:

p.s. zmieniłbym jeszcze te zołtawe zbiorniczki na nowe biale :decayed:

Opublikowano

SID, sprzedasz stare zwrotnice z tego auta ?

Opublikowano

Jaki prąd startowy ma ten aku ile kosztował ? i ile Ah?

Opublikowano

A to w garażu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

osobiście bym zrezygnował z oklejania klapy - albo prawdziwy, albo nic :gwizdanie: a poza tym standardowo - idziesz grubo :decayed:

klapa z carbonu będzie niebawem - się robi

To ta sama turbinka co widzialem ja w bagazniku u SIDA :)

te są mniejsze :-)

SID, sprzedasz stare zwrotnice z tego auta ?

tak zostało mi 3 szt, mam na stronie

17/680 A cena 680 zł, wymiana jest konieczna bo w aucie jest uszkodzony mechanicznie obecny

Opublikowano

to jest cena za jedną szt czy kpl ?

bo nie ma info....

Opublikowano

Pierwszy raz widze takiego mikroba :decayed: Rozumiem że aku ląduje w bagażniku ?

Opublikowano

osobiście bym zrezygnował z oklejania klapy - albo prawdziwy, albo nic :gwizdanie: a poza tym standardowo - idziesz grubo :decayed:

klapa z carbonu będzie niebawem - się robi

i to się rozumie - robisz customa?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to jest cena za jedną szt czy kpl ?

bo nie ma info....

za szt[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 21:53_________________________________________________Powoli się robi ...

Lepiej jej w czarnym

abcd0004k.jpg

przyszłe zegary

dsc04178ah.jpg

Mocniejsze sprzęgło na kole jednomasowym

dsc04199o.jpg

dsc04202o.jpg

abcd0009j.jpg

nowa cała alu chłodnica wody

abcd0018p.jpg

abcd0019aw.jpg

małe kręcenie przed wyjęciem silnika :-)

http://www.youtube.com/watch?v=YuYH-rSzdHk&list=ULYuYH-rSzdHk&feature=player_detailpage

trochę śmieci z bagażnika

abcd0019a.jpg

pora wydzierać w Rs-Service

abcd0020ty.jpg

abcd0014j.jpg

będzie gałą z R8

abcd0010we.jpg

abcd0002ho.jpg

Nowe alu mocowania fotela

abcd0004ia.jpg

abcd0003tm.jpg

Panu już dziękujemy :-)

abcd0018uj.jpg

abcd0017c.jpg

głowice do koloru do wyboru (seryjne okazały się mocno popękane, częsta objawa w RS4)

abcd0019j.jpg

za tydzień może będzie jezdzic

abcd0009asas.jpg

abcd0008rg.jpg

abcd0009r.jpg

abcd0013n.jpg

asads.jpg

koncepcja hebli się zmieniła, będą 350x34mm na zaciskach 6-cio tłok lub 365x34mm na zaciskach 8-mio tłok,

mam z czego wybrać :D

dsc04184o.jpg

abcd0016u.jpg

abcd0017kz.jpg

Opublikowano

Chyba coś mi się wydaje, że do Głogowa.

Opublikowano

Przeca to będzie MONSTRUM :decayed: a co to za Kawa stoi przy eSce? Z 750 czy Z 1000? :)

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.