Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Moja esunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto i moja szara myszka. Najmłodsze dziecko w rodzinie. Prośba do moderatora czy mógł by wstawic tą fotke bespośrednio na strone bo miałem problemy :confused4:

a98a26857c55401d.jpg

Proszę Cię bardzo

[cayenne]

Opublikowano

Wyglada smacznie, prosimy o wiecej fotek i jakis opis wypasu...

Opublikowano

Może wiecej info i wiecej foto ?

Kolor mi sie nie podoba ...ale Esa to Esa :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

A więc tak obniżona o pare centów bilstein to plus i minus na hamowni jeszcze nie byłem więc co do kucy to ile ma to nie powiem ale chyba troszke więcej niż seria wyposażenie od RSa fotele duza Navi + DVD w schowku więcej fotek będzie w najbliższych dniach :>

Opublikowano

ŁADNE BYDLE :th: NO ALE TO "S" :gwizdanie: daj więcej zdjęć :hi: autko bardzo ładne.

Opublikowano

piekny kolorek no i avancik a pod maska siedzi :evil: ladna maszynka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
577.jpg576.jpg575bis.jpg
Opublikowano

Piekna :th: S4 w B5 i jeszcze w tym kolorze.. jak dla mnie :kox:

Co to za znaczek na grilu..? ABT..? :przebiegly:

Opublikowano

ale sie prezentuje :naughty: fajnie :hi: bardzo ładne cacko :th:

Opublikowano
  • Autor

A to było jak ją kupowałem nie mam pojęcia co oni się tam dotykali może zawieszenie?? bo ma dość porządnie przerobione

Opublikowano

O teraz widze blachy "WI.." ..kolego ona przypadkiem nie była na giełdzie w Słomczynie ostatnimi czasy ? Bo tydzień temu w niedziele tak przemknęła mi przed oczami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie nie ja staram sie nie jeździć nią w miejsca gdzie mogła by sie komus spodobac czy w całości czy na części Ja jestem z Nadarzyna może mnie tam gdzieś widziałeś[br]Dopisany: 14 Marzec 2008, 22:40 _________________________________________________rs4interior.jpg To fotka ściągnięta ale identyko jak u mnie co do joty

Opublikowano

K,,,wa wzór konspekt :) moje ulubione autko :kox: patrząc na twoja to jednak cała srebrna wygląda lepiej bez chromów :th:

Opublikowano

Nadarzyna może mnie tam gdzieś widziałeś

Być może :)

[/img] To fotka ściągnięta ale identyko jak u mnie co do joty

Kolego pytanie : Czy dekory (listwy dekoracyjne) masz carbonowe z niebieską nicią ? Bo na tej fotce jakieś czarne widze :mysli: ?

Opublikowano
  • Autor
620.jpg tak są karbon z niebieską nicią 618.jpg625.jpg [br]Dopisany: 16 Marzec 2008, 18:15 _________________________________________________621.jpg
Opublikowano

Kurde zazdroszke koledze :decayed::wink4:

Jakby Ci sie znudziły to daj znać , bo ja szukam carbonów na drzwi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W planach jeszcze to 307641867_1

Opublikowano

Esa oblookana na żywo :decayed: Fotele miodzio :kox: Audio , bajka :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.