Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Instalacja elektryczna kabinowa czy pasuje od innych wersji silnikowych


maverick215

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję instalacji kabinowej do Audi A4 B6 , mam kombi 2002 rok B6 1,9 TDI , czy muszę szukać instalacji z takim samym silnikiem czy np. od 2,5 tdi bądź od benzyny będzie pasować, interesuje mnie tylko kabinowa , wiązke silnikową do komputera itp... mam właściwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie chcesz zrobić tego na wiązce angielskiej?, wszystko ładnie pasuje, trzeba trochę po przedłużać przewody, większego problemu nie ma

wiązka silnikowa może zostać ori gb, trzeba obskubać z tej pianki(prze****na robota) i mieści się w obudowie pod kompem

jak będziesz miał jakieś pytania dotyczące przekładki to wal śmiało b6 b7 się fajnie przekłada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest koszt takiej przekładki? sama robocizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotostory mogę zrobić , auto przekładają moi znajomi którzy zajmują się przekładkami ale oni nie uznają przedłużania wiązek , auto ma po ich zabiegu wyglądać jak europa :) i ja też jestem za tym :) koszt przekładki 2000 zł. Tak więc czy ta wiązka może być zamienna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem , a pracuje w firmie która robiła wiązki elektryczne do Passata , to nie ma szans żeby pasowała . Każdy silnik miał swoją listę kabli . Inaczej : w dobie oszczędności nie robi się uniwersalnego układu modułów , bo nie opłaca się . Każda wiązka ma przypisany swój silnik , a nawet karoserię , tylko to już po to aby się nikt nie pomylił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro przekładkę robią osoby co się tym zajmują powinni wiedzieć że wiązka od innej wersji silnikowej nie będzie pasowała..

niema pewności że wiązka z tej samej wersji silnikowej spasuje na 100%, na to wpływ mają jeszcze inne czynniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...