Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

pany wchodzic kto ma apple tylko tam mozna obejrzec na iphonie tez:

Apple - Apple Events - Apple Special Event October 2012

zaras pokaza co nowego wejdzie do sprzedazy ponoc ipad mini:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nowy macbook pro, nowy mini mac czekamy dalej co:decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

jest i nowy imac ebany jaki cienki:kox:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

a mialem jechac z dziewczyna na wakacje, co ja jej powiem.... nie no zart:decayed:

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

jedt i ipad mini:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wchodzic kto ma apple tylko tam mozna obejrzec na iphonie tez:

Apple - Apple Events - Apple Special Event October 2012

zaras pokaza co nowego wejdzie do sprzedazy ponoc ipad mini:kox:

Moze nowy Ipad bedzie tanszy :)

No i d*pa cena dalej ta sama

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mogę się pochwalić, że oddali mi już telefony z gwarancji. NOWE. Więc mam nowe dwa iphoniki. Więc duży plus dla firmy apple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem, telefon jak telefon; tyle, że kawałek jabłka na klapce i rok gwarancji :(

ciekawe jak tam kolega RS, miał oddać na gwarancje, mi się udało teraz czekam na rezultat

Ja zresetowałem telefon i wszystko wróciło do normy- nie byli podstaw do naprawy... :wink: (w sumie to dobrze,no nie? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wchodzic kto ma apple tylko tam mozna obejrzec na iphonie tez:

Apple - Apple Events - Apple Special Event October 2012

zaras pokaza co nowego wejdzie do sprzedazy ponoc ipad mini:kox:

Moze nowy Ipad bedzie tanszy :)

No i d*pa cena dalej ta sama

Sent from my iPhone using Tapatalk

Z tego co widziałem to iPad mini zaczyna sie od £269, czyli taniej wychodzi, bo wcześniej iPad normalny zaczynał sie zazwyczaj ok £350

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

Funtów miało byc niewiem czemu tak dziwnie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawalem w vodafonie, w niemcowni.

No czasem restart wystarczy, mojej żonie na samym początku tez restart pomógł. No, ale podejście jakieś jest chwila czekania i po sprawie. Teraz pytanie jak jest z gwarancja? Nie mam rachunku za nowy telefon tylko za ten stary z data prawie sprzed roku. Tyle, ze telefony nowe bez pudelek, ale z nowym nr imei. Tak pytam, bo może za rok oddam znowu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamietam na apple.com jest opcja ze mozesz zobacyzc po imei'u ile masz gwarancji, ja tak sprawdzalem bodajze w zakladce support. jak mi sie zepsul i dostalem nowy to masz na niego 3 miesiace gwarancje jesli stara gwarancja byla krotsza od 3 miesiecy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawalem w vodafonie, w niemcowni.

No czasem restart wystarczy, mojej żonie na samym początku tez restart pomógł. No, ale podejście jakieś jest chwila czekania i po sprawie. Teraz pytanie jak jest z gwarancja? Nie mam rachunku za nowy telefon tylko za ten stary z data prawie sprzed roku. Tyle, ze telefony nowe bez pudelek, ale z nowym nr imei. Tak pytam, bo może za rok oddam znowu ;)

W przepisach jest tak:

Masz 2 lata "rekojmi" - ktora mozna rozszezyc na gwarancje.

Jezeli w ciagu 2 lat od zakupu artykulu nastapi usterka, sprzedajacy jest zobowiazany ja usunac. Po 3 nieudanych probach masz prawo do nowego artykulu lub zwrotu pieniedzy. Jezeli sprzedajacy zdecydowal sie bez 3 prob od razu artykul wymienic na nowy to nowy artykul nie ma znow 2 lat rekojmi, tylko jeszcze tyle ile pozostalo do konca 2-letniego okresu rekojmi pierwszego artykulu. Dodatkowo, okres rekojmi nie przedluza sie o czas naprawy. Ale nie mozna artykulu naprawiac w nieskonczonosc- jest okreslony maxymalny czas, ale nie wiem jaki- chyba 4 tygodnie...

Podsumowujac- twoje iPhony nie maja "nowej" gwarancji tylko "stara". Czyli niecaly rok rekojmi, bo Apple daje tylko rok gwarancji, ale jest zobowiazany w europie do 2 lat rekojmi.

Acha, i jeszcze jedno: Wszystkie punkty gwarancji producenta ktory sprzedaje swoje produkty w EU, ktore sa sprzeczne z przepisami dot. gwarancji w EU, sa NIEWAZNE, czyli Apple moze sobie pisac ROK GWARANCJI, ale musi dac 2 lata rekojmi, czyli masz rok gwarancji i rok rekojmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wyslac wiadomosci na telefony. Pisze mi ze nr. Nie jest zarejestrowany dla iMessage. Dziwne bo z tel na tel wysylam iMessage ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podłączone pod WiFi, u jakiego operatora nasz taryfę data? Mam w rodzinie 2 Ipady w PL i IT i wszystko bangla

Myślałem, że masz problem z kontem poczty

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki operator?

Właśnie zauważyłem, że T-mobile chyba zablokował Imessage

Sent from my Variophone

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Mój błąd. Miałem wyłączone iMeesage w ustawieniach, w ios5 było z automatu a w 6 trzeba ręcznie.

Masz włączone w ustawieniach iMessage ???

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki operator?

Właśnie zauważyłem, że T-mobile chyba zablokował Imessage

Sent from my Variophone

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Mój błąd. Miałem wyłączone iMeesage w ustawieniach, w ios5 było z automatu a w 6 trzeba ręcznie.

Masz włączone w ustawieniach iMessage ???

Sent from my Variophone

W szóstce też z automatu miałem włączone iMessage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ios5 było z automatu a w 6 trzeba ręcznie.

Masz włączone w ustawieniach iMessage ???

Sent from my Variophone

Wlasnie u mnie bylo na odwrot.

Mialem iOS5 dzis rano mialem komunikat odnosnie aktualizacji na 6, takze teraz smiga :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...