Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy jestem który user się odważy, czekam...

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Może Gorniet??? Kupileś już jedynego, słusznego sieczkobrzęka, czy dalej ta kupa Blackbery ??? :decayed:

Ja srajfona nie kupię bo miałem przez tydzień ... i wyobraź sobie nie pokochaliśmy się... ja muszę mieć fizyczną qwerty do pisania maili.

Cienias.

Opublikowano

Koledzy pobralem album z iTunes i nie pobralo mi kasy z karty? Fakt w piątek pobralem i nie było środków na karcie dopiero dzisiaj sie pojawiły. Muszę teraz gdzieś pisać?

Opublikowano

powinno zejść z automatu, dziwne, że Tobie pobrało jak nie było środków :whistling:

Opublikowano

No panowie dzis w San Francisco prezentacja ios7. Sledze konferencje na zywo i powiem wam ze wielka rewolucja. Calkiem inny system.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano

http://live.myapple.pl/wwdc2013

Sent from my domofon using Tapatalk

Opublikowano

Dokladnie :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano

Niezle sie zapowiada :)

Sent from my domofon using Tapatalk

Opublikowano

Apple - iOS 7

Proszę bardzo :wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

2013_mac_pro.jpg

Widzieliście Mac'a PRO?:grin:

Jak tuba:decayed: W środku 2 procki po 6 rdzeni, 2 w ciul mocne grafiki, dyski na PCI bo SATA 3 za wolna :decayed: Taki domowy komp za wch*j kasy, głównie dla grafików, do tego monitor 30" 4K, możliwość obsługo 3 monitorów, wprowadzili też nowy standard wifi z prędkością do 1gb/s.

Opublikowano

Spaaaas :) nie mogę się doczekać

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Tylko szkoda ze trzeba czekac do jesieni

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Poczekam jeszcze dwa dni moze pobierze jak nie to bede sie martwił dalej. Bo to z tej samej karty powinno zjeść co pobieram z app store?

Opublikowano

karta jest powiązana z appstore, w najgorszym przypadku zablokują Ci appstore i telefon po imei i dadzą znać do operatora

Opublikowano

Nic nie zablokują, po prostu nie będzie mógł pobrać innej aplikacji zanim nie zapłaci zaległości.

Miałem tak samo, chociaż nie wiem czemu się tak stało bo środki były na koncie, karta i konto hiszpańskie.

Po wejściu w appstore i uregulowaniu zaległości mogłem ponownie pobierać, bo nawet darmowe aplikacje były zablokowane.

Zanim zrozumiałem co się stało minęło pół dnia, ale szybki przegląd konta i poczty wyjaśniło, że po prostu aplikacja się ściągnęła a kasa nie pobrana....

Opublikowano
:polew: chciałem kolegę postraszyć zlekka :whistling:
Opublikowano

no to sie nie poznałem na ża:facepalm:rcie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Photo by _agatazamorska • Instagram

Przyznać się kto już miał taki komunikat :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Miałem w ip4 parę razy. W ip5 jeszcze nie miałem przyjemności :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jest jakas opcja na złamanie hasła w ipad4?

Opublikowano

W kradzionym nie ;)

Mam pytanie, grzeją wam się I5? Czy jest to podstawa do reklamacji?

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.