Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i to jest zupełnie bezpieczne prawnie?...bądź co bądz muzyke posciagałem nielegalnie:wink:

Opublikowano

Tez tak robię. Oni nie wiedza czy to legal czy nie. Ot masz w zbiorach taka a taka muzykę.

Opublikowano

w sumie logiczne,w końcu mogłem kupic legalnie:wink:

Opublikowano

Uruchomiłeś tego Ipada?

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano

tak

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

Apple iPad 3G+WIFI 64GB

warte to cos??czy starocie?

Opublikowano

Jak 2 to trochę kiepski wyświetlacz, jak 3 lub 4 to spoko :wink:

Opublikowano

Mam od premiery tą jedynkę i jest ok. Ale pojawił sie w listopadzie ipad 4 retina 64, różnica jest ogromna.

Opublikowano

Jak ustawic 4s aby mozna bylo wysylac mms?:facepalm::facepalm:

Opublikowano

Panowie, szukam jakiegoś programu/przeglądarki posiadającej obsługę flashplayer. Nie mam JB więc muszę coś darmowego lub za opłatą.

Warunek jest taki aby dobrze powiększał filmik który chce zobaczyć. Dokładnie chodzi mi o te stronke

http://frontierqueue.gi/frontiercamera.aspx

Pracuję na Gibraltarze i chciałbym na bieżąco widzieć granicę.

Mam program Puffin free ale obraz jest b. Malutki. Czy mam jakąś alterntywę?

Opublikowano

Kliknij na obrazek z puffina i na pełen ekran obraz jest OK, bo faktycznie rwie jak jest małoformatowy

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

właśnie jak klikam na powiększ(dwie strzałki w prawym dolnym rogu) to nic się nie dzieje

za pomocą wirtualnej myszki to samo, strzałki zmieniają groty na zewnętrzne ale dalej obraz malutki:kwasny:

może znaczenie ma to, że mój IPhone to 3GS.

Opublikowano
właśnie jak klikam na powiększ(dwie strzałki w prawym dolnym rogu) to nic się nie dzieje

za pomocą wirtualnej myszki to samo, strzałki zmieniają groty na zewnętrzne ale dalej obraz malutki:kwasny:

może znaczenie ma to, że mój IPhone to 3GS.

W moich iPadach działa OK

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Hm....:eusathink:

może ktoś wypróbować ten link, szczególnie jeśli ma 3Gs?

Opublikowano
Jak ustawic 4s aby mozna bylo wysylac mms?:facepalm::facepalm:

a co Ci nie gra? załączasz obrazek czy kontakt i wysyłasz

Opublikowano
Jak ustawic 4s aby mozna bylo wysylac mms?:facepalm::facepalm:

a co Ci nie gra? załączasz obrazek czy kontakt i wysyłasz

Rozgryzlem,ze musze miec wlaczonego neta zeby wysylac mms:wink:

Opublikowano

No przeciez MMS to transfer danych, a nie zwykla wiadomosc... :wink:

Opublikowano

to chyba tylko w iphonach tak jest,z noki wysyłam mmsy i mam wyłączone dane mobilne,czyli 0 internetu:whistling:

Opublikowano

No tak, jak wysylasz MMSa, to idzie powietrzem, za darmo :grin:

MMS to transfer danych, wiec nawet jak masz wylaczona transmisje, a Twoj telefon wysyla MMSy to znaczy, ze sam sobie wlacza ta usluge na czas wysylania wiadomosci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.