Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem który user się odważy, czekam...

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Może Gorniet??? Kupileś już jedynego, słusznego sieczkobrzęka, czy dalej ta kupa Blackbery ??? :decayed:

Ja srajfona nie kupię bo miałem przez tydzień ... i wyobraź sobie nie pokochaliśmy się... ja muszę mieć fizyczną qwerty do pisania maili.

Cienias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pobralem album z iTunes i nie pobralo mi kasy z karty? Fakt w piątek pobralem i nie było środków na karcie dopiero dzisiaj sie pojawiły. Muszę teraz gdzieś pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie dzis w San Francisco prezentacja ios7. Sledze konferencje na zywo i powiem wam ze wielka rewolucja. Calkiem inny system.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple - iOS 7

Proszę bardzo :wink:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

2013_mac_pro.jpg

Widzieliście Mac'a PRO?:grin:

Jak tuba:decayed: W środku 2 procki po 6 rdzeni, 2 w ciul mocne grafiki, dyski na PCI bo SATA 3 za wolna :decayed: Taki domowy komp za wch*j kasy, głównie dla grafików, do tego monitor 30" 4K, możliwość obsługo 3 monitorów, wprowadzili też nowy standard wifi z prędkością do 1gb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze dwa dni moze pobierze jak nie to bede sie martwił dalej. Bo to z tej samej karty powinno zjeść co pobieram z app store?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zablokują, po prostu nie będzie mógł pobrać innej aplikacji zanim nie zapłaci zaległości.

Miałem tak samo, chociaż nie wiem czemu się tak stało bo środki były na koncie, karta i konto hiszpańskie.

Po wejściu w appstore i uregulowaniu zaległości mogłem ponownie pobierać, bo nawet darmowe aplikacje były zablokowane.

Zanim zrozumiałem co się stało minęło pół dnia, ale szybki przegląd konta i poczty wyjaśniło, że po prostu aplikacja się ściągnęła a kasa nie pobrana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ip4 parę razy. W ip5 jeszcze nie miałem przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakas opcja na złamanie hasła w ipad4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kradzionym nie ;)

Mam pytanie, grzeją wam się I5? Czy jest to podstawa do reklamacji?

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...