Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi sie grzeje wiec to chyba normalne. Raz nawet wyskoczyl komunikat z zoltym trojkatem ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano

Mi sie 4 zagrzala ostatnio jak z ceiara na facetime gadalismy okolo godzinki to caly goracy byl. O piatce ktorys raz slysze ze sie grzeje.

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
W kradzionym nie ;)

hehe

znalazłem go w kupionym aucie

Opublikowano

Trzeba go wyzerować, spróbuj dłużej przytrzymać przycisk włączania i głośności na raz

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

nic,dalej pokazuje,że skontaktować sie z ituns

Opublikowano

Właściciel zdalnie może go zablokować i będzie albo na zero wyczyszczony albo zablokowany i nie do użytku, załatw sobie kabel i podłącz do kompa instalując najpierw Itunes i zobacz czy się podłączy

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

komu działa lub nie...NC+ po aktualizacji?

mnie na 3GS wywala po chwili.

Opublikowano

Na I5 też wywaliło

Vario Customs - detailing - kosmetyki samochodowe - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

moja piątka się nie grzeje, tylko bateria jest słaba jak ja pierdziele. w czwórce trzymała dłużej przy takiej samej intensywności używania :thumbdown:

Opublikowano

Japcoki mają to w sobie, że bateria padnie Ci już po południu, albo przy dobrych wiatrach około północy, a co za tym idzie - każdy jeden japcok używany "normalnie" musi codziennie druta pociągnąć, bo by nie wyrobił :wink:

Opublikowano

u mnie bateria trzyma 1,5-2 dni

Opublikowano

jak go nie ruszam to trzyma 2 dni, ale najczęściej ładuję co wieczór..

Opublikowano
ION5 CARBON ETUI IPHONE 5 ELEMENTCASE USA RYSIK (3420863526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Koledzy co myślicie o tej o obudowie? W 4s nie miałem żadnej obudowy ale boje sie ze 5 jak spadnie to tylko raz i nie będzie co zbierać.
Opublikowano

Po co rysik jak i tak nie działa, w Media są obudowy xqisit, bardzo dobrej jakości, sam mam i zadowolony jestem, 2 razy spadł i bez szwanku

Wyklepane na Variofonie :)

Opublikowano

mojej kobiecie co chwile leci z reki ip5 bez pokrowca i j**ana ma szczescie:facepalm::polew: moj ip4s juz mi tak sie zwiesza, mam ubezpieczenie na niego ale co tam za kazdym razem jak dzwonie do o2 nie chca mi wymienic od razu zawsze cos wymysla i w taki o to sposob dali mi mniejszy abonament bez zmian w kontrakcie, nielimitowane rozmowy i smsy a takze giga internetu:grin:

Opublikowano

Przez soft się wam grzeja,tak jak przy 6.1.3 baterie wyladowywal szybciej

Opublikowano

Mi 4s dwa razy na beton spadł i jest ok ale jak bede w pl to zobaczę te oslony xqisit:hi:

Opublikowano

Elementcase robią bardzo fajne obudowy.

Sam mam Black Ops na 4s i jest super. Zasięg nie ucieka.

Wcześniej też miałem Elementcase.

Opublikowano

jak to jest z iTuns i muzyką ściąganą z sieci?

żeby ta muze wrzucić na iPada musze zrobic to przez iTuns,tak?.....no ale to sa piraty

Opublikowano

Wrzucisz normalnie, tylko przez iTunes.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.