Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sie dzisiaj wyszedl untethered Jilbreak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera iPada 3, ktory bedzie sie prawdopodobnie nazywal iPad HD. Z tego co wiadomo, nie bedzie sie znaczaco roznil wygladem od 2. Za to bedzie mial ekran typu "Retina", lepszy aparat, mocniejsze bebechy i bardziej zywotna baterie. No coz, wszyscy wiemy co sie bedzie od jutra dzialo na swiecie, po sakramentalnym "there's one more thing..." (oczywiscie juz bez Stefana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam SHAZAM. Przystawiacie tel do głośnika i po chwili wiecie jaka piosenka leci w radiu ;) czasem sie przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim 4s z fajnych aplikacji mam:

autodance - krecicie filmik i sa podklady muzyczne niezla beka z niego jest

splice - krecenie filmikow i skladanie niezla akcja muze mozna dodac wszystko jak na kompie :decayed:

scan pages - opcja skanera robisz zdjecie zapisujesz w obrazie czy pdf

z gier dobra jest frontline commando, mialem na 3gs wczesniej i troche mulila ale na 4s chodzi swietnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie 4, fajny kurde, dopiero zaczynam przygode z iphonem a już mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Apple mam Ipoda Touch 4G na laptopy, telefony mnie nie stać, dlatego używam Androida z SGS2.

Ogólnie jako użytkownik Androida, iOS, a kiedys WM mogę powiedzieć że każdy z tych systemów jak dla mnie ma swoje + i -.

W iOS zadziwia mnie jak do urządzenia jak np. mój ipod z taktowaniem procesora nie powalającym na kolana wrzucili system który chodzi tak płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest ta aplikacja za ktora placimy tylko raz i pozwala wyslac okreslona grupe smsow.Wiem kazdy powie ze to tanio i tak ale jak jestem poza granica a czesto tak jest to kosztuje ekstra.I nie zawsze kazdy moze odpowiedziec na poczte elektroniczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś magazyn zrobił konkurs by ludzie przesyłali fotki bo można różne nagrody wygrać.

scaled.php?server=808&filename=zdjcie3y.jpg&res=landing

Tak na moje oko, ten komp z tyłu jakieś 25 tys zł albo i więcej bo od 15 do 40 tys zł kosztują, macbook pro z 10 tys zł, tablet z 3 tys zł, 2 iphony 4 i 4s 5 tys zł, ipod, mysz i klawiatura.

"Chciałbym przedstawić moją skromną kolekcje iGadżetów. Więc iMac 21.5” 2011r. – używam do tworzenia i zabawy z muzyką. Kiedy jestem w podróży służy mi MacBook pro 2011 by zrobić kilka szlifów. Oczywiście iPad do relaxu – głównie internet a i czasem gry. IPod classic 120GB mieści większość moich ulubionych albumów – zwykle podłączony do radia w samochodzie. IPod nano idealny do ściągania w czasie sesji:P. Jesli chodzi o iPhony to 1 służy do rozmów prywatnych, a drugi jako 2 numer bardziej roboczy. Posiadam jeszcze iPoda shuffle’a ale niestety został pożyczony"

:shock3::kox:

Co powiecie o tym:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chciałbym przedstawić moją skromną kolekcje iGadżetów. Więc iMac 21.5” 2011r. – używam do tworzenia i zabawy z muzyką. Kiedy jestem w podróży służy mi MacBook pro 2011 by zrobić kilka szlifów. Oczywiście iPad do relaxu – głównie internet a i czasem gry. IPod classic 120GB mieści większość moich ulubionych albumów – zwykle podłączony do radia w samochodzie. IPod nano idealny do ściągania w czasie sesji:P. Jesli chodzi o iPhony to 1 służy do rozmów prywatnych, a drugi jako 2 numer bardziej roboczy. Posiadam jeszcze iPoda shuffle’a ale niestety został pożyczony"

:shock3::kox:

Co powiecie o tym:decayed:

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchacz nie rozumiem, pomyliłeś temat.

Usuń tego posta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie wiem skad masz te ceny, ale grubo przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie wiem skad masz te ceny, ale grubo przesadzone.

Podejdź do sklepu Apple i sprawdź:wink:

Wiadomo że można tanio kupić tak jak ostatnio kumpel nowego Iphona 4S za 1200zł bo dostał namiary :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...