Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Skad wziasc kupon obizajacy abonament ?

Ok znalazlem na grouponie.., chyba ze ktos ma zbedny :-)

Bez problemu można znaleźć na różnego rodzajach forach lecz ten z groupona jest dość atrakcyjny - masz jeszcze do wydania 300zł.

Niezla sciema z tym kuponem kupilem nowke kupon z groupona po wpisanie na orange.pl wyswietla ze jest "bledny statatus kuponu"

Dzieki pomocy moderatorow z forum orange otrzymalem dzis nowy kod ktory dziala, zlozylem zamowienie z rabatem i czekam na zlotego iphona 5s :-)

abonament 69,90zł -30% rabatu = 48,93zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś wie jak przesłać np: filmik lub fotkę z iPhone na iPhone 4s przez Bluetooth ? Pobrałem juz kilkanaście aplikacji ale dalej nic albo nie mogę znaleść 2 phona albo połączy sie tylko raz juz 2 nie chce. Macie jakieś sprawdzone aplikacje ? Kumpel z samsunga s3 próbował mi ostatnio tez przesyłać i nic jak tylko zatwierdzilem odbiór danych tak połączenie zostało przerwane.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bump działa bez zarzutu

Wyklepane na Variofonie :)

Dziękuje kolego ale nie będę każdego prosił aby pobrał Bump-a jest jakiś sposób aby bez problemu przesyłać przez Bluetooth ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma dobry sposób na przesyłanie filmów, muzyki z iMaca przez sieć na TV?

Mam tam wzmaka yamahy i ps3, z tym ze ps3 nie czyta dużo formatow...

Yamaha ma DLNA i wykrywa media serwer, który ściągnęłem z netu ale po jakimś czasu wywala go.

Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma dobry sposób na przesyłanie filmów, muzyki z iMaca przez sieć na TV?

Mam tam wzmaka yamahy i ps3, z tym ze ps3 nie czyta dużo formatow...

Yamaha ma DLNA i wykrywa media serwer, który ściągnęłem z netu ale po jakimś czasu wywala go.

Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Osobiście nie używam, bo nie mam TV, ale myślę, że tzw Apple TV będzie dla Ciebie idealne. iPad też z tym dobrze hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak AppleTV było by super ale nie ma suportu wszystkich formatów video, po za tym poczekał bym na najnowsza wersje.

U dzieci w pokoju dość dobrze działa hdd player z hdmi, praktycznie wszystkie formaty muzyczne i mp3 ogarnia. Jedyny problem to transfer filmów jest bardzo wolny na wewnętrzny hdd.

Jako timemachine używam zewnetrznego seagate hdd, usb 3.0 super śmiga, tam tez mam dużo wolnego miejsca na video.

Myślałem nad airport extreme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupić iPada 2? Stan 5+, mało używany, dobra cena. Do neta, czytania, maili, yt, tvnplayer itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestalo u mojej Zony laczyc z wifi, niby po aktualizacji softu w niektorych iphonach sie tak dzieje, mial ktos taka sytuacje? co z tym zrobic?

Wszelkie sposoby probowane, jednak bez powodzenia, ios7 podobno uszkadza modul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś jest na rzeczy, kilka forum przeleciałem i akurat żonie sie to stało,

Dotyczy wszystkich urządzeń po aktualizacji, oczywiście sprzęt po gwarancji a podobno wymieniają jak coś takiego zaistnieje, poczekam na nowy soft zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy używa ktoś iPada do wystawiania faktur? Jaki jest najlepszy program? Bo troche tego jest:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...