Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja HHO w TDI


marcin78

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś się dowiedziałem jaki koszt jest instalacji,około 4000 tys. Gościu powiedział tak jeżeli auto pali 8 litrów ropy to po zamontowaniu będzie palił jakiś 4,5-5 a resztę gazu .Czyli żaden zysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się dowiedziałem jaki koszt jest instalacji,około 4000 tys. Gościu powiedział tak jeżeli auto pali 8 litrów ropy to po zamontowaniu będzie palił jakiś 4,5-5 a resztę gazu .Czyli żaden zysk

mi się też wydaje że z tymi oszczędnościami szału nie będzie i do tego jeszcze koszt instalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zysk będzie jeśli zrobisz w miesiącu kilka tyś.kilometrów. dla kogoś kto zakłada w niedziele kapelusz wyciąga swoją fure z pod pierzyny i jedzie do kościoła marnie sie to skalkuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dobre dla ciężarówek

zysk będzie jeśli zrobisz w miesiącu kilka tyś.kilometrów. dla kogoś kto zakłada w niedziele kapelusz wyciąga swoją fure z pod pierzyny i jedzie do kościoła marnie sie to skalkuluje

wtedy może tak bo dla nas normalnie jeżdżących to............. kicha - wolę swoją benkę :):notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam narazie jedna fotke

lpgz.jpg

Włascieciel mówi że spalanie wychodzi jednoczesnie tak 3l ropy i 3-4l gazu na 100km, oszczednosć 10-15zł na 100km

Jak będe miał okazje troche wiecej złapie na "klisze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie nie zakładam nowego wątku tylko pisze w tym proszę o odpowiedz oczywiście temat znam bardzo dobrze założyłem instalację wodorotlenową do swojej furki i jak wygląda sprawa a mianowicie autko jest szybsze i to czuć wyraźnie 20procent mocy przybyło ciszej pracuje też słychać lepiej się wkręca na obroty znacząco i cero spalin z rury nie ma mowy o czarnym dymku mam pwm założonego cela pracuje na 25amperach wytwarza ponad 2 litry na minutę i teraz chce sobie dorobić troszkę elektroniki do mojej zabawki i mam takie pytania bo wlot hazu wpięty za przepływomierzem a przed turbo tak jak być powinno

i teraz pytam

czy a ahu jest map czy maf sensor i gdzie on jest czy to jest potocznie ta przepływka

oraz na jakiej podstawie komputer dawkuje ilośc paliwa bo wiem że mam pompę vp37 zwykłą rotacyjną wiec czy tylko podawanie paliwa uzależnione jest od map maf sensora czy od czego jeszcze

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:32 ----------

tak mam autko śmiga aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...