Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mam je, moge fotkę zrobić, z tym że nie włożę go całego w dziure bo zawadza o mocowanie belki ze zderzakiem, akurat tam jest jedno...

ok ciekaw jestem jak sie w ogóle komponuje ze zderzakiem i ogólnym wyglądem samochodu.

zaraz pojde zrobić zdjęcie, ale jak sie zdecydujesz na nie to weź sobie poprawke na to że te z aukcji nie mają homologacji i świecą wszędzie... nie ma żadnej granicy światło-cienia ani uformowanej wiązki...

hmm tego nie doczytałem :disgust: No kwestia przemyslenia :mysli:

Ale pod xenon będą dobre :naughty:

daj maila na pw wyśle ci fotkę, ale powiem że rewelacyjnie to zdjęcie nie wyszło bo całego halogena nie włożyłem bo ucho mocowania belki zawadza, a z drugiej strony to by trzeba ta poprzeczkę kratki wywalić ale wszystko do zrobienia a powiem ci że ciemny halogen fajnie by wyglądał, miałem je oddawać ale chyba zostawię i na wiosnę spróbuje coś wyrezać. może nie będzie tak źle :>

[email protected] dzięki za zrobienie fotki. Czekam. :kox:

podaj też na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaldo dostałeś fotki? jak ci sie to podoba? ja dzisiaj założyłem do swoich halogenów żarówki osram cool blue. barwą są podobne do xenonu i całkiem ładnie świecą. ale te przeciwmgielne gubią mi się w xenonie z mijania :kwasny: zobaczymy jak będzie mgła bo tak na ścianie to fajnie świecą, troche je wyregulowałem i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostałem. Wielkie dzięki, Wyglada całkiem fajnie. Ja mam stare lampy z żarówkami H4 wiec raczej by się nie gubiły :P Narazie mam ledy dzienne ale może jak mi sie wizja wyklaruje to moze dorzuce do tego halogeny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się zachce to wytnę kawałek tego ucha od belki i przypasuje ten halo od bmw 5, bo normalnie kusi mnie to a na dworze coraz zimniej... ale te roboty przy aucie są silniejsze ode mnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze te halo wala Ci po drzewach. Powiedz mi czy one maja jakas regulacje czy musisz je regulowac odpowiednim przykreceniem do kratki?? A i wlasnie probowal ktos zamontowac takie z BMW bo moim zdaniem ten kat bedzie odpowiedniejszy czy sie myle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze te halo wala Ci po drzewach. Powiedz mi czy one maja jakas regulacje czy musisz je regulowac odpowiednim przykreceniem do kratki?? A i wlasnie probowal ktos zamontowac takie z BMW bo moim zdaniem ten kat bedzie odpowiedniejszy czy sie myle ??

jest regulacja, już wszystko ustawione. tez z bmw 7 ci chodzi?? od wersji benzynowej nie podejdzie do nas ze wzgledu na IC bo zasłonią cały wlot powietrza no chyba że ty nie masz to możesz spróbować, a od diesla trochę cena zniechęca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, udostępnijcie te fotki o których wspominacie na ogólnym forum, sam z chęcią bym zobaczył jak to wygląda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, udostępnijcie te fotki o których wspominacie na ogólnym forum, sam z chęcią bym zobaczył jak to wygląda :gwizdanie:

chodzi ci o przymiarkę tych od bmw 5 e39?? to mogę wrzucić ale przyznaje że zbytnio to nie wyszło bo halogen nie wszedł cały bo się blokuje o "ucho" belki to co zderzak jest skręcony razem z belką

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:01_________________________________________________

DSC04939_Kopiowanie.jpg

DSC04941_Kopiowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jakies mocowanie trzeba by chyba rezac bo troche za cieżkie żeby do kratki przykręcić. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podoba mi się pomysł, czekam na postępy. U siebie mam Helle wrzucone dzienne, zatem i tak nie będę rezał, ale na przyszłość... Byłoby miło wiedzieć, że można coś takiego zmajstrować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jakies mocowanie trzeba by chyba rezac bo troche za cieżkie żeby do kratki przykręcić. :mysli:

Tak w tym wypadku tylko mocowanie w zderzaku, w kratkę nie bardzo... są za duże i za ciężkie jak mówisz.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 20:30_________________________________________________Tak sie zastanawiam jak by to pasowało, jeśli chodzi o wymiary to całkiem fajnie sie przedstawia. http://sklep.wesem.pl/photo/_pdf/pl/k_540_seat_pl.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spoko ale jak cena? Pozatym fajniej by wyglądało jakby to szkło było takie poddymione albo cienkie jak te w BMW :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena okolo 70zł sztuka[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:21_________________________________________________na allegro 85zl z kratka. http://allegro.pl/halogen-z-atrapa-seat-ibiza-cordoba-97-99-nowy-i1940571963.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli regulacja jest . to nie bede kombinowal tylko w wolnym czasie zajme sie tymi od skody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena okolo 70zł sztuka[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:21_________________________________________________na allegro 85zl z kratka. http://allegro.pl/halogen-z-atrapa-seat-ibiza-cordoba-97-99-nowy-i1940571963.html

To te ? http://allegro.pl/seat-ibiza-93-99-halogeny-p-l-tanio-i1974849984.html :naughty:

Używka ale cena znośna :naughty:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 13:05_________________________________________________Lub?

http://allegro.pl/seat-ibiza-cordoba-toledo-halogen-halogeny-i1985112916.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, udostępnijcie te fotki o których wspominacie na ogólnym forum, sam z chęcią bym zobaczył jak to wygląda :gwizdanie:

chodzi ci o przymiarkę tych od bmw 5 e39?? to mogę wrzucić ale przyznaje że zbytnio to nie wyszło bo halogen nie wszedł cały bo się blokuje o "ucho" belki to co zderzak jest skręcony razem z belką

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:01_________________________________________________

DSC04939_Kopiowanie.jpg

DSC04941_Kopiowanie.jpg

A jakby ten halo włożyć od wewnątrz zderzaka i go tam jakimś "cfancykiem" przytwiedzić to może by było dobrze ? Jak dla mnie to on ładnie komponuje się z przodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...