Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] by czorny


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No! Masz szczęście :decayed:ale 225 na 10j za wąska!

optymalna:kox:

co Wy chcecie 265 do b5 włożyć? 225 to kawal gumy, wygląd z tyłu będzie mega:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Masz szczęście :decayed:ale 225 na 10j za wąska!

optymalna:kox:

co Wy chcecie 265 do b5 włożyć? 225 to kawal gumy, wygląd z tyłu będzie mega:whistling:

chociaż 235 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad wyborem gumy bedę zastanawiał się w marcu, teraz czeka mnie malowanie zderzaka i progów, i zakodowanie licznika i tunera TMC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wybrałeś inne felgi niż ja to Ci mogę zakodować tego TMC :decayed:

w piątek będę :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisaj zaczął się demontaż eSy Duffiego, zawinąłem progi :decayed: czarny plastik(próg) przedliftowy wywaliłem całkiem, będzie srebno, niestety pokazało się troche rdzy z którą najpierw trzeba powalczyć po otwarciu drzwi będzie gładko :wink:

dbdedIQ.jpgTs6yjBm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kątowniki spod progów jeszcze wytargaj :wink:

nie szło ich ruszyć, mam zastępcze :decayed:

klej-do-szyb-310-ml-wurth_0_b.jpg

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Auto kosi system, lektura całego wątku trochę mi zajęła ale było warto :D Powodzenia w kolejnych modach :D

:shock3: brawo za wytrwałość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie szło ruszyć? Zrywasz konserwacje podwozia w ich miejscu, rozwiercasz kilka nitów i są Twoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś kupić coś z rantem :) Masakra ,jak ty modzisz to auto ,niedługo nie bedzie co juz robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wczoraj wjechał na podwórko to wyglądał tragicznie :decayed:

a jak wyjechał to moja esa tak samo wyglądała :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie perdolnięcie:slina:?? ta fela napewno lepsza niz ten wynalazek co byl wczesniej ale czy ta fela az tak jara beret ?Moze parametrami Ale gdyby nie byla od porsche to pewnei bym nie zwrocil uwagi na nia. Czasem mam wrazenie ze jaracie sie felami bo sa od lambo czy mietka a wygladaja beznadziejnie. Moze musze dorosnac bo zwykle tzw forumowe prosiaki tez mi jaj nie urywaly ale wniektorych autach jako dopelnienie calosci jak w smerfie mrogala czy u armiego rwalo cycki. Tutaj ta fela tez pewnie sie komponowac bedzie bo czorny to rezacz sreberka na miare medika ale czy sama felga rwie suktki hmm nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u czornego też mikołaj był i przyniósł Porsche 18x8J ET 50, 18x10J ET65 :kox:

http://i.imgur.com/OogRLvA.jpg

bedzie perdolnięcie:slina:

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q79/s720x720/1378756_555839611136774_540236417_n.jpg

właśnie z tej a czy mam te fele, dzisaj je odebrałem, naprawde ryją banie :banan:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

jak wczoraj wjechał na podwórko to wyglądał tragicznie :decayed:

a jak wyjechał to moja esa tak samo wyglądała :polew:

do ogarnięcia troche brakuje :grin:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

czy bedzie perdolnięcie:slina:?? ta fela napewno lepsza niz ten wynalazek co byl wczesniej ale czy ta fela az tak jara beret ?Moze parametrami Ale gdyby nie byla od porsche to pewnei bym nie zwrocil uwagi na nia. Czasem mam wrazenie ze jaracie sie felami bo sa od lambo czy mietka a wygladaja beznadziejnie. Moze musze dorosnac bo zwykle tzw forumowe prosiaki tez mi jaj nie urywaly ale wniektorych autach jako dopelnienie calosci jak w smerfie mrogala czy u armiego rwalo cycki. Tutaj ta fela tez pewnie sie komponowac bedzie bo czorny to rezacz sreberka na miare medika ale czy sama felga rwie suktki hmm nie wiem.

to medik coś rezał? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to co włożył to by RS-em jeździł :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...