Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANA] Moja A4 B5


beata

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne autko :th: ładny kolor :th: felgi :th: progi nie pasuja do reszty :thumbdown: albo je sciągnij albo dokładka do przedniego i tylnego zderzaka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba dopracować zderzaki i wsadzić na przód lampy po lifcie, tylko trzeba pomyśleć co wsadzić żeby te progi pasowały, może przód RS lub coś RSo podobne? A tył... :mysli: może tylko dokładka w kolor? ale raczej za mało bo próg mimo wszystko zbyt nisko będzie :mysli: Ogólnie ktoś pomyślał żeby te progi jakoś wyglądały, bo nie ma czarnych listew na drzwiach i jakoś to się zgrywa, ale o zderzakach to już nie :wallbash: Zastanawia mnie ten pełen wypas w środku 1,6 :naughty: pochwal się :wink4: Czekamy na więcej foto :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi i brewki ( jak dobrze widzę :naughty:) nie bardzo pasują do tego auta :decayed:

Kupiłaś auto z takimi ulepszeniami czy to własna koncepcja ? :rolleyes:

Lampki zespolone Valeo , wszystkie dokładki w kolor i juz jest gites :naughty:

Zobacz sobie modyfikacje kolegów Sokohln i Szuder :wink4: :th:

Daj wiecej fotek , i pare by sie przydało środeczka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna. ale trzeba koniecznie cos zrobic z progami albo zdjac albo cos dodac na przod i tyl. ja do tego bym przyciemnil jeszcze przednie szybki boczne. bo jak sa tylko przyciemnione z tylu to jest jakas lipa. takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly przyciemnione ale policja je zdrapala! nad lampami wciaz mysle

Jak były osmolone na przodzie tak jak na tyle to sie wcale nie dziwie :rolleyes:

Nie można bylo tak na lajcie ściemnić ..ładniejszy efekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly przyciemnione ale policja je zdrapala! nad lampami wciaz mysle

Policja Ci zdrapała? czy sama musiałas to zrobić?

Przyciemnij delikatnie i nic Ci nie zrobią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj na początek pytanie ile chcesz poświęcić na poprawki po poprzednim właścicialu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wizualnie ładnie się prezentuje :notworthy:(oprócz progów,trzeba je dopracować), no i silniczek skromny.... skromny ale ekonomiczny :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co oznacza "pelen wypas" wg ciebie ... prosze wymien wyposazenie jakie masz w srodku ;) lub pokaz fotki ....

co do auta ... to pokaz wiecej fotek... progi i brewki wg mnie do wywalenia powinny pojsc :)

i co najmniej dziwnie wyglada wg mnie auto z przyciemnionymi tylko tylnymi szybami :) moze warto wszystkie przyciemnic delikatnie jak tak sie ciebie czepia policja :D

_________________________________________________

no to juz widze fotki ... ten pelen wypas to jest prawie najbiedniejsza wersje ....

- nie ma nawet zwyklej klimy nie mowiac o klimatroniku

- nie ma FISA (kompa)

- 4 zegary a nie 6 :)

- brak elektryki tylnych szyb

- brak podgrzewanych lusterek

- brak podgrzewanych siedzen

- brak profilowanych siedzen ( takich jak w S4 )

- brak elektryki siedzen

- brak glosnikow w tylnych drzwiach

- brak skory

- brak tempomatu

i pewnie jeszcze paru rzeczy :)

jedyne co tu widze poza podstawowym wyposazeniem to:

- kierownica "S" ktora na moje oko ma ok 500 000 zrobione :)

nie mam zamiaru krytykowac twojego auta ... po prostu ustosunkowalem sie do stwierdzenia z pierwszego postu "pelen wypas"

pozatym ladna blenda na tylnej szybie .... gdyby wywalic te progi i brewki i po prostu seryjne pomalowac pod kolor nadwozia to by bylo calkiem ladne auto ;]

aaa no i oczywiscie wywalic te pokrowce na siedzenia rodem z allegro tuning ;) tak samo jak allegrowa galka zmiany biegow .... z czerwona glowka ( jesli dobrze widze na jednym zdjeciu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pełen wypas to napweno nie jest :) ale w facie za to jest :> autko ładne tylko progi nie pasują :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...