Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie


Ogorafal

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mogę dodać swoje 3 grosze. Założyłem Depo w B5 po stłuczce. Świecą o niebo lepiej niż stare zmatowiałe ORI Valeo.

Problem 1: Soczewka drżała, ale zmieniłem kąt całego klosza na śrubach i skorygowałem kąt świecenia śrubą regulacyjną i teraz się nie "telepie"

Problem 2: Wymieniałem reflektor od strony kierowcy. Świeci strasznie w prawo i nie idzie tego wyregulować :disgust: Pozostaje mi chyba tylko rozklejenie lampy, chociaż puki nie paruje wolę tego nie robić.

Podsumowując, jak za tą cenę nie ma tragedii. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dodać swoje 3 grosze. Założyłem Depo w B5 po stłuczce. Świecą o niebo lepiej niż stare zmatowiałe ORI Valeo.

Problem 1: Soczewka drżała, ale zmieniłem kąt całego klosza na śrubach i skorygowałem kąt świecenia śrubą regulacyjną i teraz się nie "telepie"

Problem 2: Wymieniałem reflektor od strony kierowcy. Świeci strasznie w prawo i nie idzie tego wyregulować :disgust: Pozostaje mi chyba tylko rozklejenie lampy, chociaż puki nie paruje wolę tego nie robić.

Podsumowując, jak za tą cenę nie ma tragedii. :kox:

Kurcze u mnie nie ma zadnych problemow po regulacji wszystko ok, swieci idealnie, tyle ze przy montazu trzeba sprawdzic jak jest ustawiona dzwignia - zmieniajaca kat odblysnikow - sa dostosowane do ruchu prawo i lewostronnego.

Po drugie jesli one zaczna parowac nie trzeba niczego rozklejac - lampy nie posiadaja szczelnych komor, gdy to wystapi wystarczy odpiac tylne dekle, wlaczyc cale oswietlenie i eygrzac a wilgoc odparuje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem, ale mam wrażenie, że mi też trzęsie się soczewka :disgust: Znaczy może mi się wydaje, ale jak jadę to skaczą te światła jak głupie (mam xenon). A jak się objawia to trzęsienie? W czasie jazdy, czy na postoju już coś nie gra? Muszę chyba przejechać się audi kuzyna i sobie porównam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie Depo polifty w B5 i jestem zadowolony nic sie niedzieje od dwoch lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj instalowałem do siebie na przód Depo. Oczywiście zaparowały mi do połowy jak skurw... Ale z tym sobie poradzę. Problem leży gdzie indziej. Nie mogę wpasować ich boków do części karoserii od strony nadkoli. Odstaje jak cholera. Myślałem żeby je troszkę papierem ściernym nie zjechać bo są to ostre krawędzie, ale fajnie by było jakby się bardziej osadziły ;]

Daniels, nie parowały Ci klosze?

imag0570s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj instalowałem do siebie na przód Depo. Oczywiście zaparowały mi do połowy jak skurw... Ale z tym sobie poradzę. Problem leży gdzie indziej. Nie mogę wpasować ich boków do części karoserii od strony nadkoli. Odstaje jak cholera. Myślałem żeby je troszkę papierem ściernym nie zjechać bo są to ostre krawędzie, ale fajnie by było jakby się bardziej osadziły ;]

Daniels, nie parowały Ci klosze?

imag0570s.jpg

po montażu pierwszych parę dni tak,ale teraz im przeszło,moje były rozklejane :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Zabieram się do zakupu lamp do mojej a4b6. Zastanawiam się nad Depo. Widzę, że macie raczej o nich pozytywną opinie ale wole się upewnić. Jak z jakością świecenia? Dobrze oświetlają drogę? Zainwestować w HID czy zwykla H7 w zupełości wystarczy? Z dołu zdjęcie lamp o których mowa.

Pozdrawiam

132c7c954141992e796fac5b08fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać że TYC'a nie kupować - są tak ciemne że nic przez nie nie widać lepiej dają ledy niż te lampy porażka totalna, do tego boków się nie da spasować i regulacja ich jest prawie nie możliwa, bardzo mały zakres regulacji na śrubach.

Ktoś orientuje się ile kosztują ORI lub VALEO komplet lamp pod h7+h1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...