Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe


dyzioobryte

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz pojęcia jak wyjąć licznik a do przeróbek chcesz się zabierać, powodzenia w psuciu autka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup poliftowy licznik podświetlany na biało, jeżeli masz zwykły z małym wyświetlaczem albo jeszcze bez to nie będzie drogi bo wszyscy szaleją za wariantami z pełnym komputerem i nikt zwykłych nie chce. Innego wyjścia poza grożącym uwaleniem przez Ciebie licznika w trakcie przeróbki i dalszymi pytaniami "co teraz zrobić ?" nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup poliftowy licznik podświetlany na biało, jeżeli masz zwykły z małym wyświetlaczem albo jeszcze bez to nie będzie drogi bo wszyscy szaleją za wariantami z pełnym komputerem i nikt zwykłych nie chce. Innego wyjścia poza grożącym uwaleniem przez Ciebie licznika w trakcie przeróbki i dalszymi pytaniami "co teraz zrobić ?" nie widzę.

dokładnie tak zrób :)

ja mam czerwone podświetlenie i mnie się podoba...

a co do zmywania tego czerwonego koloru jakimś tam rozpuszczalnikiem tak jak ktoś tam wcześniej pokazał to dla mnie wygląda jak kupa w lesie...

w jednym miejscu jaśniej a w drugim ciemniej...lipa po całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak zrób :)

ja mam czerwone podświetlenie i mnie się podoba...

a co do zmywania tego czerwonego koloru jakimś tam rozpuszczalnikiem tak jak ktoś tam wcześniej pokazał to dla mnie wygląda jak kupa w lesie...

w jednym miejscu jaśniej a w drugim ciemniej...lipa po całości

zgadzam sie w 100% z kolegą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on ma 99', tak więc pewnie już 100km/h na środku licznika - w tych budzikach można śmiało wymieniać diody na białe smd - przerabiałem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...