Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Pompka spryskiwacza - jak naprawic


gobo007

Rekomendowane odpowiedzi

hmm z tego co mi wiadomo to w avancie jest osobny zbiornik na tylna szybę więc i wychodzi na to że ma on osobną pompkę.

to chyba zalezy od roku, bo ja akurat w swoim mam jeden zbiornik

ja też mam jedenzbiornik '98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam '97 i mam dwa, w bagażniku po prawej stronie w nadkolu jest na tylna szybe.

i jak rozwiązał ktoś ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam '98 i mam jeden zbiornik z pompką na przednią i tylną szybę.W sobotę bawiłem się z wykręcaniem zbiornika - wszystko trochę zajęło - zdjęcie nadkola - ale pomogło, bo się okazało, że wtyczka od pompki była po prostu "wyciągnięta" - nie dochodziła do końca, stąd problemy od kilku tygodni ze spryskiwaczami - raz działały a raz nie (częściej nie działały). Na wszelki wypadek jeszczą ją przeczyściłem i znów szyba stała się czysta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

A4b5 avant 1996, zbiorniczek płynu do spryskiwaczy / z silniczkiem/ , w bagażniku.

czy ten silniczek jest rozbieralny?

Napięcie dochodzi , a silniczek nie pracuje,...

Jakie powinno być prawidłowe podłączenie przewodów do silniczka / przewody w kolorze brązowym i zielonobiałym, styki oznaczone jako nr 1 i nr 2./[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 21:45_________________________________________________ponawiam pytanie :

w jaki sposób rozmontować obudowę tego silniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowy silniczek, koszt ok 50zł o ile się niemyle i masz spokój na długi długi czas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo, jeżeli przestanie działać pompka gdzieś w drodze, można postukać np.zapalniczką w obudowę. Mi taka naprawa wystarczyła na jakieś dwa lata. Wczoraj znowu pompka się zbuntowała. Prawdopodobnie ma to związek z niską temperaturą jaka ostatnio się rozgościła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam I moj problem to tez niedzialajaca pompka bo jej nie slysze . Nie otwiera mi strony ze zdjeciem lokalizacji ktore ktos wrzucil . Prosze o fotke gdzie jest pompka od spryskiwaczy . Jeszcze jedno banalne pytanie jak moge dodac fotke bo jestem nowy tutaj a mam zrobione zdjecie jakiegos wezyka ktory nie jest nigdzie podlaczony moze ktos by pomogl z ustaleniem co to za przewod ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...