Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Do ślubu


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Elo! :hi:

Czy ktoś zawozil swoja :audi: kogos do slubu??? Pytam sie bo we wrzesniu ma wiesc kolege wiem ze do wrzesnia daleko ale wole sie juz popytac ile zawolac za taka usluge??? i ogolnie przy okazji mozecie sie pochwalic fotkami takiej waszej wystrojonej do slubu :a4fan::D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! :hi:

Czy ktoś zawozil swoja :audi: kogos do slubu??? Pytam sie bo we wrzesniu ma wiesc kolege wiem ze do wrzesnia daleko ale wole sie juz popytac ile zawolac za taka usluge??? i ogolnie przy okazji mozecie sie pochwalic fotkami takiej waszej wystrojonej do slubu :a4fan::D pozdro

Wieziesz kolegę i Ty chcesz kasę za to??? :shocked: :bicz3: Ale z Ciebie kolega :wallbash: Wypucuj ładnie, jeśli nie masz fajnych felg to pożycz i ubierz się stosownie :tongue4: Jeśli chcesz jakąś kasę brać to tylko za paliwsko, ale ja bym od kolegi nic nie brał, może flaszkę bym za taką usługę wypił :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68b1234b7e00ba29.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8e77e715250b565.html

wiozłem znajomego za flache :th:

ale mam kumpla który wozi A6 za 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh widzicie - wlasnie dlatego sie was pytam- pierwszy raz bede wizl do slubu wiec nie wiem ;) a jest mozliwosc ze jego wybranka sie nie zgodzi na ciemny kolor i bede ich zawozil srebrna a6 :D:D a fele to luzz kuzyn ma 17" od a6 takie raczej zadko spotykane;) tylko by sie przydao zawieche o 40mm skrucic ale to.... mozeeee kiedys

p.s. a tak na boku to czy te listwy chrom co mcm00 ma na swej b5 wokol szybek to mozna zalozyc;>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiozlem swoją starą B5 :tongue4: Oto fotki

s3600015ld0.th.jpgs3600016gk5.th.jpgs3600020ry7.th.jpg

s3600026sh0.th.jpg[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 22:50 _________________________________________________

z tego co mi wiadomo to max jezdzi i bierze 500 chyba :), ale tak jak pisza chłopaki, od kumpla to głupio brac..flaszka i wszystko :)

PS szkoda ze mam avanta :thumbdown: bo sam bym jezdzil :>

Co Ty gadasz ja za miesiac wioze szwagierke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to max jezdzi i bierze 500 chyba :), ale tak jak pisza chłopaki, od kumpla to głupio brac..flaszka i wszystko :)

PS szkoda ze mam avanta :thumbdown: bo sam bym jezdzil :>

A co to avant niby gorszy? :wallbash: Ja tam bym avantem do ślubu pojechał , np. takim nowym RS6 :kox::zemdlal::tonguemad:

Wracając do tematu, a ten kolega to na wesele Cię nie zaprosi? Chociaż na chwilę? Wypijesz kilka głębszych i podjesz trochę, wałówka na drogę + flaszka i już :naughty: W sumie w zamian za taką usługę mógłby Cię zaprosić + oczywiście osoba towarzysząca :wink4: Aż tak drogo by to go nie wyniosło :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.s. a tak na boku to czy te listwy chrom co mcm00 ma na swej b5 wokol szybek to mozna zalozyc;>??

Jasne .. oryginały 500 zł wzwyż ... albo takie na taśmie 5 zł /metr :tongue4:

Kumpla wieź na flaszke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje ze zaprosi a z ta flaszka to jest tak ze ja nie pije... bo nie moge... ale szczegol :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w tych B5 tak mało miejsca na tylnej kanapie... :wallbash: Ale ogólnie jak widać na fotkach wojtas-audi B5 śliczniutko wyglądała i do ślubu może wozić jak najbardziej. wojtas-audi fajowo wyglądała, gratki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak siedzenia podciągniesz lekko do przodu to wcale nie jest tak ciasno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no ludzie!! uzalacie sie nad siedzeniami a kurna wy siedzicie z tylu?? :shocked: jak nie to co sie martwicie o kanape... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje ze zaprosi a z ta flaszka to jest tak ze ja nie pije... bo nie moge... ale szczegol :cool:

:naughty: oj szczegół... to kurcze niech Ci ciacho jakieś rzuci :tongue4: Nie wiem... zwyczajnie nic nie mów, jak będzie pytał to mów, że od kumpla nie bierzesz kasy, jeśli koleś jest OK to jakoś się odwdzięczy wymyśli coś. Miejmy nadzieję :przebiegly:[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 22:59 _________________________________________________

ej no ludzie!! uzalacie sie nad siedzeniami a kurna wy siedzicie z tylu?? :shocked: jak nie to co sie martwicie o kanape... :gwizdanie:

No w sumie co racja to racja, ale wiesz młodzi "ukiszeni" na swoim weselu jak ogórki w słoiku :naughty: nieciekawy widok :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja nie mam zamiaru... z tym pytaniem to nierraz hamsko jest (i tak sie pytal nie bede ale...) szwagrowi sprzedawalem matiza chcial dostac 8500 sprzedalem mu go za 9400 a wczesniej bylo uzgadniane ze to co powyzej 8500 to na pol on sie zgodzil sprzedalem mu matiza wsiadam do auta a on do mnie: COS CI JESTEM WINIE??? a ja: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: dobra narazie.... to bylo masakryczne takpo za tematem;)

No w sumie co racja to racja, ale wiesz młodzi "ukiszeni" na swoim weselu jak ogórki w słoiku :naughty: nieciekawy widok

to sie szybki przyciemnia i nikt nie widzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie szybki przyciemnia i nikt nie widzi :wink4:

Ale kamera wszystko widzi :naughty: Młoda Cię za to będzie ścigać do końca życia :naughty: Najlepiej bierz tą srebrną A6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie zalezy ode mnie jak bedzie chciala a4 to pfff z usmiechem na twarzy :D:D np ja bym wolal jechac fajna a4 niz a6 ;d;d a6 jest za okragla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda ze ja juz sem po slubie... ;( bym sobie taka wynajal :D:D

P.S. Przeczytajcie sobie nagłowek tego ogloszenia: "ślub do ślubu" :laghing2: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...