Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Parkujesz - Zdrapujesz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popieram jak najbardziej.Oglądałem nawet ostatnio program na TVN Turbo o tej akcji.Bardzo często widzę pod supermarketami jak przedstawiciele parkują na miejscach dla inwalidów i czasami pozwolę sobie pogadać z takim osobnikiem :wink4:

Opublikowano

Chyba nie znajdzie się nikt ktby nie popierał.

Pytanie tylko czy w tym wątku będą wszyscy pisać coby tylko popierać, czy też znajdzie się ktoś kto zamówi i rozdystybu... rozprowadzi naklejki??? :mysli:

Opublikowano

Popieram jak najbardziej.Oglądałem nawet ostatnio program na TVN Turbo o tej akcji.Bardzo często widzę pod supermarketami jak przedstawiciele parkują na miejscach dla inwalidów i czasami pozwolę sobie pogadać z takim osobnikiem :wink4:

jak widze takich frajerów to az mam chec zafundowac im inwalidztwo ... :evil:

Opublikowano
  • Autor

ja mam 50 naklejek kupiłem u nich i naklejam w Kętach, Bielsku, Oświęcimiu, jak nie mam gdzie stanąc jak mi zajmą miejsce zmiejsca naklejka są po 1,50

Pozdrawiam

Opublikowano

Z tymi naklejkami to jest dobry pomysł, u nas, w Kaliszu, pod marketami wiele osób nie zwraca na to uwagi i parkują na miejscach dla niepełnosprawnych, by miec bliżej do wejścia :angry:

Opublikowano

Co do miejsc dla niepełnosprawnych to sie zgadzam,

ale.....

u mnie w pracy - biurowiec BUMA, Kraków - jest za mało parkingów i ludzie parkują w miejscach gdzie są oznaczenia drogi przeciw pożarowej. Ochrona budynku ładuje podobne wlepy na przednią szybę. Dla mnie to jest już sprawa dyskusyjna ponieważ tak duża firma mogłaby pokusić sie o parking wielopoziomowy bo miejsc w około budynku jest co najmniej o połowę za mało, a niby dba o bezpieczeństwo przeciw pożarowe (jakby rzeczywiście dbała to odholowywaliby auta). Ten problem występuje także w innych miejscach.

Opublikowano

Jak dla mnie to ta akcja tylko doprowadzi do agresji. Niepelnosprawni beda przylepiac tym co zle staja (i tu trzeba przyznac racje) a Ci w odwecie co innego beda robic.. (tez moze jakies wlepki).

Opublikowano
  • Autor

w sumie tak, tylko jak ktoś pobije niepełnosprawnego to są jakieś prawne konsekwencje, jak mamy walczyć z tymi co parkują na naszych miejscach?

Pozdrawiam

Opublikowano

najbardziej wlasnie nielubie parkowania na miejscu dla niepelnosprawnych

wiec w pelni popieram

Opublikowano

Zdecydowanie uważam, że stawanie na miejscach przeznaczonych dla niepełnosprawnych powinno byc karane i jest niewałściwe, jednakże zastanawiam się jak to wygląda od strony prawnej. Czy ktos się interesowal ta kwestią? Pewnie te naklejki nie schodzą zbyt łatwo i czy nie jest to przez przypadek niszczenie czyjegos mienia, co może doprowadzic do ukarania osoby naklejającej naklejkę, bądź co bądź w dobrej wierze, ale jednak niszcząc przy tym prywatne mienie?

Opublikowano

Pewnie te naklejki nie schodzą zbyt łatwo i czy nie jest to przez przypadek niszczenie czyjegos mienia, co może doprowadzic do ukarania osoby naklejającej naklejkę, bądź co bądź w dobrej wierze, ale jednak niszcząc przy tym prywatne mienie?

Dobre pytanie, wiec z tego co orietuje sie w temacie prawnym, to osoba niepełnosprawna moze poinformowac straz miejska, ewentualnie policje o takim wykroczeniu przez osobe pelnosprawna, która postawiła pojazd na miejscu dla inwalidy, osoba taka zostanie pouczona. Naklejki moga byc rowniez odpowiednie, poniewaz faktycznie, mozna rowniez zwrocic uwage osobie ktora popelnia to wykroczenie bez ewentualnych konfekwencji o uszkodzeniu czyjegos mienia.

Opublikowano

Pewnie te naklejki nie schodzą zbyt łatwo i czy nie jest to przez przypadek niszczenie czyjegos mienia, co może doprowadzic do ukarania osoby naklejającej naklejkę, bądź co bądź w dobrej wierze, ale jednak niszcząc przy tym prywatne mienie?

Dobre pytanie, wiec z tego co orietuje sie w temacie prawnym, to osoba niepełnosprawna moze poinformowac straz miejska, ewentualnie policje o takim wykroczeniu przez osobe pelnosprawna, która postawiła pojazd na miejscu dla inwalidy, osoba taka zostanie pouczona. Naklejki moga byc rowniez odpowiednie, poniewaz faktycznie, mozna rowniez zwrocic uwage osobie ktora popelnia to wykroczenie bez ewentualnych konfekwencji o uszkodzeniu czyjegos mienia.

Przeczytaj post wyżej i twórz link tam masz wszelkie informacje na ten temat. :)

Opublikowano

tu masz opinię prawników o akcji : http://parkujesz-zdrapujesz.org/?page_id=7

Pozdrawiam

Akcja jak najbardziej słuszna..., ale dobry prawnik by obalił tą opinie prawną.

Opublikowano

tu masz opinię prawników o akcji : http://parkujesz-zdrapujesz.org/?page_id=7

Pozdrawiam

Akcja jak najbardziej słuszna... ale, dobry prawnik by obalił tą opinie prawną.

Zgadzam sie z tym.. :th:

Mysle ze lepszym pomyslem, jednak by bylo powiadomienie stosownych organow. Dostal by mandacik i po sprawie. A naklejanie, serio moze doprowadzic do kontr-akcji. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

policja i staż miejska ma to gdzieś parkingi pod marketami są własnoscią marketów tak mi powiedzieli jak zadzwoniłem na Straż M., nie ich sprawa :(

Opublikowano

to nie wiem po kiego robią miejsca specjalnie oznaczone dla niepełnosprawnych, skoro nikt nie chce tego pilnowac i sporo osob ma to gdzies, chyba tylko po to, by prawnie nikt sie nie doczepil, że nie spełniaja wymogów jakie musza byc na parkingach pod marketami, a co tam sie dzieje to ich już to nie intersuje.

Opublikowano
  • Autor

azunia dokładnie dla picu, mam znajomego ochroniarza pod Sferą w Bielsku dałem mu 10 naklejek efekt, nagle nikt zdrowy nie staje na miejscu dla niepełnosprawnych :th: jakiś efekt jest

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.