Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Poduszki silnika


vctra11

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczyną telepania, silnych drgań mogą być nie tylko poduszki, ale też plecionka, dwumas, wieszaki na wydechu, klapa gasząca... Telepie na jałowym czy jak jedziesz? Jak jest przy gaszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdpiąłbym się pod temat. U mnie tez na jałowym czuć malutkie telepotanie. Jak ustalić co to jest czy plecionka czy poduszki czy co? Bo dwumas podobno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustalić bardzo prosto co skończyło żywot, sprawdzenie plecionki wystarczy przytrzymać końcowy tłumni jak drgania minimalnie ustana to plecionka do wymiany, żeby poduszki sprawdzić trzeba mieć kanał lub podnośnik i łapkę wchodzi pod autko i sprawdzasz czy gumy nie sa pozrywane jesli nie to łapka w dłoń i wyginasz poduszki i przyglądasz sie czy gumy nie sa pozrywane, poduszki silnika maja w sobie olej jesli sa zalane olejem to na 99% do wymiany ich nie sprawdzisz na 100% bez wykręcenia i wyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ci telepie podczas jazdy to raczej dwumas ja tez mam podobnie ale mi podczas jazdy nei telepie tylko na jalowym wcisnij sprzeglo podczas jazdy wtedy kiedy ci szarpie i bedzesz wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze to normalne jest takie szarpniecie ja tez tak mam i zalezy czy puszcze szybko czy powoli gaz i w golfie tez tak mam takei sa diesle mi sie wydaje[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 15:07_________________________________________________spojrrz tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1397981.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat, ponieważ mi od jakiegoś czasu drży auto. Sprawdzając na vagu, wyskoczył błąd (17996-engine mount solenoid (n144/n1450) short to open circuit p1588-35-10 lutermittent) wiem że to poduszka ale nie wiem która. Wchodząc pod auto obie wyglądają podobnie mają taki różowawy nalot. A tu foto http://imageshack.us/g/192/zdjcie0419t.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...