Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tas2die4 - E46 330ci ;)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa... 4 tygodnie od wplaty kasy, 10 tygodni od zamowienia felg, dopiero 2 tygodnie temu dostalem felgi a do dzis nie dostalem dystansow, dekli i zaworkow... Jest ktos z Gliwic i okolic, kto ewentualnie bylby chetny odebrac moje rzeczy osobiscie?? Bo poki co nie zanosi sie zebym mial je dostac w normalnym czasie i przed Wielkanoca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorynka sie zje*ala ostatnio, padlo ladowanie :kwasny:

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2012 at 10:41 ----------

Mialem tego nie pisac,ale moja cierpliwosc sie skonczyla.

Oto jak sprawa wyglada:

Pod sam koniec stycznia, 30.01 bodajze, po rozmowie z uzytkownikiem o nicku na Allegro LukRedi, zamowilem felgi 18" RH ZW3 + komplet dekielkow, dystansow oraz srub.

Wystawil aukcje na Allegro, kliknalem kup teraz.

Gosc powiedzial,ze czas oczekiwania na felgi razem z malowaniem rotorow na wybrany kolor i polerka rantow to 2-3 tygodnie. Wplacilem wiec zaliczke i czekalem... i czekalem.. i czekalem. W koncu, po paru wiadomosciach z mojej strony sie odezwal. Zaczal mowic,ze zima,ze mu rura strzelila w garazu,ze ma przestoj- mysle sobie OK, zdarza sie. Wiec czekalem dalej.

Pod koniec lutego, po jakichs 4-5 tygodniach sie odezwal,ze gotowe,ze mamy dokanczac sprawe.

Przelalem cala kase na konto, lacznie z hajsem za dystanse,dekle itp.

Mialo to miejsce 5.03.

No i znowu czekalem i czekalem az wysle felgi... Wyslal je po 2 tygodniach dopiero,bo cos tam ze niby beben 1 byl pekniety, o czym wczesniej nie wiedzial (nie zauwazyl przy lakierowaniu? :facepalm: ) i musial dobrac inny. Spoko, "zdarza sie".

Felgi doszly 19.03, niby ok choc polerka rantow bez szalu. Od razu za telefon i powiedzialem jakie chce dystanse,bo koniecznie chcial dograc ta kwestie dopiero jak przymierze sobie felgi na auto- ok.

Mial wszystko wyslac w nastepny czwartek (lacznie z deklami i zaworkami 8 mm do felg, bo o tym zapomnial wiec nie moglem nawet opon nalozyc na felgi). Oczywiscie nie wyslal. Dzwonie do niego w zeszly piatek- mowi ze na poniedzialek/wtorek bedzie wszystko u mnie. Oczywiscie nie bylo. W srode oznajmil mi po paru moich wiadomosciach, ze jest w Niemczech i wraca na nastepny dzien, ze dystanse sa, ze zadzwoni, wysle itp. Oczywiscie dalej nic, zero odzewu.

Od 3 tygodni slysze tylko,ze to wina tokarza, ze on zawala termin, od tygodnia slysze ze "dystanse sa, tylko dziury na 5x120 trzeba", no ja pie*dole.

W zeszla srode zadzwonil do mnie,ze dystanse sa, ze pakuje i wysyla.

2 dni zero odzewu i nagle w piatek wieczorem dzwoni i mowi,ze dystanse odbierze dopiero w sobote!!!! :shock3:

Zapewnial,ze w pon wysle na bank, DHL lub UPS zeby bylo u mnie na wtorek.

Przed chwila sie go pytam na kom i na gg czy wyslal, bo mial mi dac nr paczki i jaki kurier- zero odp,a po chwili jak napisalem na gg to zrobil sie "niedostepny".

KOLES JEST NIEPOWAŻNY!!

Ogolem rzecz biorac, dzis czyli w poniedzialek 16.04 jest:

6 tygodni od wplaty calej kasy- dalej nie mam felg na aucie.

11 tygodni od zlozenia zamowienia- dalej nie mam felg na aucie.

A mialo sie wszystko zamknac w max 3 tygodniach...

Takze stracilem cierpliwosc, bo tak naprawde to ch*j mnie powinno obchodzic kto i czemu zawala terminy- ja zaplacilem, ze swojej czesci umowy sie wywiazalem,a reszta to nie moja sprawa.

Gdybym to wiedzial wczesniej..

P.S Sorry za ""referat",ale chcialem opisac sprawe dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj :P poradę http://www.wykop.pl/ramka/820133/jak-odzyskac-pieniadze-od-nieuczciwego-sprzedawcy-na-allegro-zakonczenie/ Ja mam podobny problem jak ty , tyle że u mnie felgi przyszły krzywe i będę się prawował z delikwentką. Bo towaru nie chce przyjąć na swój koszt, zapłacić za prostowanie felg też nie, na e-maile nie odpisuje. A jak dzwonie to rozłącza się . Nic Cie to praktycznie nie będzie kosztować. Jak coś to pisz na PW , to pokażę Ci jakie e-maila mam zamiar jej dziś wysłać po północy. A wezwanie przed sądowe w przyszły tydzień jej podeślę pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cyknalem 2 foty na szybko, auto dalej brudne :doh:

Jutro idzie na porzadne pranie i pozbycie sie hologramow :wink:

P4190839J_rerxxqp.JPG

P4190840J_rerxxqx.JPG

Ciagle mam niedosyt z gleba,ale i tak juz moge zapomniec o przejezdzie przez progi zwalniajace itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prezentuje sie suka za***iście:slina:, jak sie rozwineła sprawa z typem od kół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare swiezych fot z dzisiaj, auto porzadnie umyte. Oczywiscie tylko jak je wyprowadzili, to zaraz zaczelo padac :kwasny:

P4200880j_rerwwhr.jpg

P4200896j_rerwwhx.jpg

P4200888j_rerwwhn.jpg

P4200902j_rerwwha.jpg

P4200885j_rerwwrp.jpg

P4200890j_rerwwrr.jpg

P4200891j_rerwwrn.jpg

P4200893j_rerwwre.jpg

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O prosze :wink:

No na zywo troche jej do idealu brakuje, szczegolnie jesli chodzi o lakier :kwasny:

Kilka nowych foto z Rothen:

P4210916j_rexhrrp.jpg

P4210921j_rexhrrr.jpg

P4211078j_rexhrrw.jpg

P4211080j_rexhrrq.jpg

P4211081j_rexhree.jpg

P4211090j_rexhrxe.jpg

P4211091j_rexhrxw.jpg

P4211097j_rexhrxs.jpg

P4211100j_rexhrxa.jpg

P4211103j_rexhrxq.jpg

Kobieta za kolkiem:

P4211087j_rexhrnr.jpg

P4211102j_rexhrne.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna kobieta ;D

ale na rothenburg troche pozno chyba przyjechales co ? bo ok 14:00 widzialem jak sie toczyles w strone 1/4 i show&shine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14 to juz jechalem do domu :grin:

Siedzialem tam od 9, tylko ze moglem sobie od razu wbic na S&S,a ja stalem gdzies na wypiz*owie przy wyjezdzie ze zlotu wlasnie. Troche slaba komunikacja i zgranie z ekipa z Raceism.pl bylo,a ja tam bylem pierwszy raz-wiec nie ogarnalem do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem, że kogoś znajomego od bejc tutaj znajdę, ale że Ciebie :) Pozdro Raceism :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...