Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tas2die4 - E46 330ci ;)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

Stukanie zniewelowane, okazalo sie ze gdy poprzedni wlasciciel montowal kompresor a pozniej go wyciagali to zostawili maly wezyk od oleju ze sruba, ktora tarabanila o kolumne. Teraz jest cisza :D

W miedzyczasie w aucie zamontowalem short shifter, fajna sprawa ;)

Teraz przymierzam sie do DYNAVINU no i nowe fele na lato, BBS CH sprzedane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z ta waga ile wazy taka 3.0?

1430 kg

Genialnie to on olej wciąga :polew:

Nie jest tak źle, zależy jaką oliwę się leje. Twój ALT też nie jest święty w tym temacie. :gwizdanie:

Ponoć estrowego nie bierze ale nie wiem czy to prawda :wink4: No mój żre również ale będzie swap na 1.8T :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle zimowy setup, jeszcze z 2 tygodnie...

P3030536j_rxwqren.jpg

Takie tam na podwórku :P

P3030551j_rxwqree.jpg

BTW, gdzie sie podzialy emoty i opcja ich wstawiania w nowej wersji forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach musisz je sobie włączyć :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty zrobił z kierunkami...:blink: wkładaj z powrotem białe. :cygaro:

Była niedawno na allegro bardzo podobna do Twojej 2001r za 34tys. Miała dodatkowo navi i szyber.:wink4: W moment poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie bialych,bo sa nudne. Tak jakby ich nie bylo,a do czarnej nerki w ogole nie pasowaly. Pomaranczki w tym kolorze wygladaja super i zostaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 330i 2002 w Kombiaku i spalanie miałem zawsze w okolicach 15l, dlatego szybko poszło na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak Ty to robiles. Albo masz ciezka noge albo miales automat albo jezdziles tylko po miescie i to niemalym. Albo wszystko na raz :P

Ja mam ciagle na kompie około 10.5 i tak mniej wiecej wychodzi z przelicznika zatankowane litry/zrobione kilometry :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak Ty to robiles. Albo masz ciezka noge albo miales automat albo jezdziles tylko po miescie i to niemalym. Albo wszystko na raz :P

Ja mam ciagle na kompie około 10.5 i tak mniej wiecej wychodzi z przelicznika zatankowane litry/zrobione kilometry :whistling:

Auto było w manualu, robiłem głównie trasy. Na autostradzie przy prędkościach 140-150 i szybciej zawsze miałem w okolicach 12-13 litrów. Miasto, głównie Wrocław, minimum 15L

Sprzedałem go, bo miał powypadkową przeszłość o czym nie poinformował mnie sprzedający (......... a który to robi ? ..... :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione :wink:

Tymczasem w koncu dotarly do mnie felgi na sezon 2012. Czekam jeszcze tylko na dystanse i 2 opony, jak sie uda to w sobote wszystko poskładam i wrzuce na auto. A poki co, szybka przymiarka na przypal :grin:

2012-03-1_rnhsrha.jpg

2012-03-1_rnhsrrp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9j przod, 9.5j tył. Troche zaluje,ze nie wzialem 10j,no ale juz trudno, ten sezon przesmigam, o ile wczesniej nie sprzedam auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył mógłby być 10 ale i tak będzie kosa- a gumy jakie będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/35 przod i 225/35 tył, czyli bedzie niezly naciag :wink:

Wysprzatalem troche srodek dzis...

2012-03-2_rnrpaaa.jpg

Widac na tym zdjeciu nowe obszycie kiery :decayed:

Pare dni temu z nudy pomalowalem sobie zaciski w kolor auta, mysle ze beda fajnie kontrastowac z nowa felga

2012-03-2_rnrpaqh.jpg

A jeszcze wczesniej, tez z nudy, prysnalem sobie rozporke i mocowania :grin:

2012-03-2_rnrpqeh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...