Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tas2die4 - E46 330ci ;)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

piękne autko a kolor jeden z moich ulubionych taki spokojny :evil:

piękny środek

a Wy narzekacie na spalanie mój mk3 w mieście pali 16litrów bp :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem momentem ochotę na taką bmw 330i ale w sedanie, niestety bardzo ciężko dostać taki sprzęt. Zasadnicza wada to że lubią pić olej te silniki, aczkolwiek w którymś tam roku to poprawili. No myśle że sprint do 100 chyba tu nieźle wypada :) aj chętnie bym pokosił pare zakrętów takim szalonym RWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładna buma ;)

Jak Ci sie sprawują te BBS`y? Sam kiedyś o nich myślałem ale słyszałem, że nie są zbyt mocne jeśli chodzi o krzywienie się :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moze dziwne,ale moj silnik nie wciaga oleju, mozliwe ze za sprawa tego iz jest zalany Valvoline Vr1 10w60.

Co do BBS, pojezdzilem na nich tylko z 2-3 tyg i wlecialy zimowki, ogolnie felgi sa na sprzedaz ;)

Jezdza po Pl juz 3 lata i jedna byla lekko naprawiana od wewnatrz,ale to juz jakis czas temu i teraz jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko. Spalanie minimalne jak na taką moc. Moje 1.8T więcej spala. Moim zdaniem auto zbyt niskie do używania na codzień - chyba że jeździsz okazyjnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde muszę się przejechać takim cudem, ciekawi mnie elastyczność tego silnika. Czy trzeba tak redukować jak innymi benzynami, bo to jednak co innego jak 1.8T i moment obrotowy jest bardzo wysoko.

Druga sprawa czy mocno pomodzone 1.8T dogoni takie bmw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko. Spalanie minimalne jak na taką moc. Moje 1.8T więcej spala. Moim zdaniem auto zbyt niskie do używania na codzień - chyba że jeździsz okazyjnie :wink4:

Niskie?? Spokojnie przejezdzam przez progi zwalniajace nawet na 17", wiec jak dla mnie to jest za wysoko :kox:

Co do elastycznosci, 60 na 5 biegu spokojnie mozna jechac i szybko w miare reaguje wtedy na gaz (skrzynia jest 5 biegowa tylko).

Ogolnie za duzo machac gałką nie trzeba.

A co do osiagow, jakims demonem szybkosci to nie jest. 100 km/h robi w niskie 6.5 s- wiec szalu nie ma,ale tragedii tez nie.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 18:28_________________________________________________

Wstawiam pewien ciekawy filmik...

Polecam taki "mod" kazdemu, wrazenia niezapomniane, mam tak za kazdym razem gdy jade autem "w trase" :good:

...

A tak na serio, szlag mnie trafia :kwasny:

Z tego co zauwazylem, takie skrzypienie pojawia sie tylko powyzej 120 km/h, ponizej tez wystepuje ale nie tak intensywnie (choc i tak wku*wia ucho).

Co ciekawe, gdy odejme gaz i auto zacznie schodzic z obrotow (hamowanie silnikiem) nastepuje niemal totalna cisza, wiec wnioskuje ze cos jest wprawiane w drgania od silnika.. tylko ku*wa co?! : :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem 330Ci Clubsport. Charakteryzuje się spojlerem na klapie, bardziej agresywnym przednim zderzakiem z czarnymi nakładkami, emblematami Clubsport na progach i brakiem wygłuszenia silnika. Były również dedykowane felgi i kolory nadwozia.

Przykładowe foto:

e46330ciclubsportspoile.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższy zawias, moc ta sama. To był po prostu dodatkowy pakiet stylistyczny. Spojler jest naprawdę fajny. No i w kabinie trochę głośniej ze względu na brak wygłuszenia. Ten silnik jest genialny i świetnie się jeździ. Wg mnie A4 nawet z quattro nie ma podejścia jeśli chodzi o prowadzenie i trakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki,pytam sie bo koles z takiej bmki mowi ,ze s3 2.0tfsi "nie jedzie" i bede go chcial spr czy jego bejca jedzie lepiej niz 1.9tdi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na papierze S3 8L jest szybsze, więc bajki opowiadał. Po chipie to już w ogóle. Chyba, że on ma tam jakiś kompresor, wydech czy inne graty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serie ma smiley

Ale i tak bedzie Ci taki pozniej gadał ze ,, nie jedzie'' zreszta kazde co widał dookoła skomentował ,, nie jedzie'' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższy zawias, moc ta sama. To był po prostu dodatkowy pakiet stylistyczny. Spojler jest naprawdę fajny. No i w kabinie trochę głośniej ze względu na brak wygłuszenia. Ten silnik jest genialny i świetnie się jeździ. Wg mnie A4 nawet z quattro nie ma podejścia jeśli chodzi o prowadzenie i trakcję.

Genialnie to on olej wciąga :polew: Ale zapier.dala fakt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam taki "mod" kazdemu, wrazenia niezapomniane, mam tak za kazdym razem gdy jade autem "w trase" :good:

...

A tak na serio, szlag mnie trafia :kwasny:

Z tego co zauwazylem, takie skrzypienie pojawia sie tylko powyzej 120 km/h, ponizej tez wystepuje ale nie tak intensywnie (choc i tak wku*wia ucho).

Co ciekawe, gdy odejme gaz i auto zacznie schodzic z obrotow (hamowanie silnikiem) nastepuje niemal totalna cisza, wiec wnioskuje ze cos jest wprawiane w drgania od silnika.. tylko ku*wa co?! : :kwasny:

Jezu szału bym dostał... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam taki "mod" kazdemu, wrazenia niezapomniane, mam tak za kazdym razem gdy jade autem "w trase" :good:

...

A tak na serio, szlag mnie trafia :kwasny:

Z tego co zauwazylem, takie skrzypienie pojawia sie tylko powyzej 120 km/h, ponizej tez wystepuje ale nie tak intensywnie (choc i tak wku*wia ucho).

Co ciekawe, gdy odejme gaz i auto zacznie schodzic z obrotow (hamowanie silnikiem) nastepuje niemal totalna cisza, wiec wnioskuje ze cos jest wprawiane w drgania od silnika.. tylko ku*wa co?! : :kwasny:

Jezu szału bym dostał... :confused4:

Na szczęście problem już rozwiązany, ale niech Tas sam powie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z ta waga ile wazy taka 3.0?

1430 kg

Genialnie to on olej wciąga :polew:

Nie jest tak źle, zależy jaką oliwę się leje. Twój ALT też nie jest święty w tym temacie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...