Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tas2die4 - E46 330ci ;)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widziałem, że kogoś znajomego od bejc tutaj znajdę, ale że Ciebie :) Pozdro Raceism :P

Bo pare sezonow temu jezdzilem A4 B6 ;)

Pare spontan foto:

P5222099j_rwxasxn.jpg

P5222100j_rwxasxe.jpg

P5222108j_rwxasnx.jpg

P5222106j_rwxasxa.jpg

P5222111j_rwxaseh.jpg

P5222121j_rwxasns.jpg

P5222103j_rwxaswp.jpg

P5222116j_rwxasww.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty jeździsz na tym zawiasie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas, zrób tak jak Raadman. Wywal nadkola, wytnij rant i kładź ją jeszcze 5mm niżej na przodzie. Już teraz jest mega dobrze, ale da się więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat to Olympus E-PL1, czyli nic ciekawego,ale na foty raz na jakis czas wystarcza.

Co do zawiasu-daje rade :decayed: Tylko przycierki z tylu mnie wnerwiaja,musialbym powalczyc z negatywem albo wybulic kase na porzadnej klasy gwint z regulacja twardosci.

Co do zabawy z nadkolami i rantami- zebym ja mial tutaj kogos ogarnietego kto by mi to zrobil. Poki co nie moge znalezc nikogo kto mi koncowki tlumika dobrze wspawa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no szkoda.... ale juz dzialam,zeby wrocila do zywych, tylko sporo $$ na to pojdzie niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało?

Widzę, że jeździsz na rh zw3, chyba gdzieś na necie rzucił mi się w oczy twój temat o sprawie tych felg od kolesia lukRedi, właśnie rozważam wzięcie zestawu rh zw3 od niego, warto? Czy lepiej się nie denerwować? Bo chyba terminy u niego mają sporawe 'poślizgi' :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sucz jak się patrzy, ciekawe połączenie koloru felg i pomarańczu na aucie. Następną mam w planie również taką upolować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało?

Widzę, że jeździsz na rh zw3, chyba gdzieś na necie rzucił mi się w oczy twój temat o sprawie tych felg od kolesia lukRedi, właśnie rozważam wzięcie zestawu rh zw3 od niego, warto? Czy lepiej się nie denerwować? Bo chyba terminy u niego mają sporawe 'poślizgi' :kwasny:

Bylo "male" bum.

Ale zbieram graty i skladam auto do kupy.

co do LukRediego- mialem problemy jesli chodzi o dystanse,bo czekalem na nie poltora miesiaca,ale na same felgi zeszlo mu sie dosc sprawnie, tylko jesli ma Ci je malowac to lepiej od razu powiedz mu zeby zrobil to porzadnie,bo u mnie troche pokpil sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało?

Widzę, że jeździsz na rh zw3, chyba gdzieś na necie rzucił mi się w oczy twój temat o sprawie tych felg od kolesia lukRedi, właśnie rozważam wzięcie zestawu rh zw3 od niego, warto? Czy lepiej się nie denerwować? Bo chyba terminy u niego mają sporawe 'poślizgi' :kwasny:

Bylo "male" bum.

Ale zbieram graty i skladam auto do kupy.

co do LukRediego- mialem problemy jesli chodzi o dystanse,bo czekalem na nie poltora miesiaca,ale na same felgi zeszlo mu sie dosc sprawnie, tylko jesli ma Ci je malowac to lepiej od razu powiedz mu zeby zrobil to porzadnie,bo u mnie troche pokpil sprawe.

Ale felgi same w sobie są ok? Warte swojej ceny? Chcę żeby mi psiknął w pomarańcz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, same w sobie sa ok. A chcesz ten komplet z 11x18 na tyle?? Konkret rozmiar.

Tylko mowie,niech sie przylozy do malowania, bo u mnie jedna robil widac na szybko bo nie domalowal na brzegach itp :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update, bo dawno nic nie wstawilem tutaj... Kontrowersyjnie,ale po mojemu ;)

P7152540j_raehpsa.jpg

P7152536j_raehpqh.jpg

P7152532j_raehhph.jpg

P7152527j_raehhpw.jpg

P7152525j_raehhhw.jpg

P7152521j_raehhrn.jpg

P7152514j_raehhrq.jpg

P7152508j_raehhxa.jpg

P7152482j_raehhnp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba:kox:

tylko znaczek mniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...