Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziwny komunikat z prędkością na pełnym FIS-ie


djbovorta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

Wymieniałem sobie dziś żarówki w liczniku i spotkałem coś dziwnego .Otóż po zamontowaniu zegarów na wyłączonym zapłonie nacisnąłem i przytrzymałem chwilę pokrętło po lewej stronie licznika obok zegarka i pojawiło mi się 350km/h . Tą wartośc mogłem zmieniać przyciskając w przyciski od sterowania fis-em o 10km/h aż do 10km/h . Czy wie ktoś co to się tym ustawia ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawia się tym chyba ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości... Ustawiasz wybraną prędkość a jak ją przekroczysz to zaczyna pikać i wyświetlać na FISie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dało się jechać szybciej, tylko po przekroczeniu tych 120 km/h będzie sygnał oraz komunikat na FISie...

Co do ustawienia tego w b7 to tak samo jak w b6 (chyba)... Rozpędzasz bolid do żądanej prędkości i naciskasz CHECK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w A4 [b6] da sie taki limit ustwaić jakoś jak nie posiadam pełnego fisa tzn mam tylko zasieg

Spróbuj podczas jazdy wcisnąć check a włączysz ostrzeżenie o przekroczeniu prędkośc Pojawia się wtedy taki znak zakazu z jedynką. Tyle że ono po wyłączeniu zapłonu się kasuje. Można też włączyć taki znak zakazu z dwójką który się nie kasuje ale to robi się na postoju i chyba potrzebny jest pełen fis. Ja tego nie używam więc nie pamiętam jak to się włącza. Ściągnij sobie instrukcję w PDF i poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w A4 [b6] da sie taki limit ustwaić jakoś jak nie posiadam pełnego fisa tzn mam tylko zasieg

:no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w A4 [b6] da sie taki limit ustwaić jakoś jak nie posiadam pełnego fisa tzn mam tylko zasieg

:no:

z niepełnym fisem działa tylko pierwszy poziom ostrzeżenia czyli ten ustawiany podaczas jazdy z daną prędkością i kasujący się po wyłączeniu zapłonu. po odblokowaniu pełnego fis będziesz miał dostęp również do poziomu 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...