Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przetwornice Xenonowe B6


Tomasz23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczące przerobienia lamp standardowych na xenonowe znalazłem na allegro pewien komplet który mnie zaciekawił i chciałbym zasięgnąć opinii czy to będzie w ogóle działało :)http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-b6-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i1972110076.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli faktycznie przetwornice cyfrowe z dobrym filtrem to z CB nie powinno być większych zakłóceń :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robiłem i kupuję zawsze u jednego sprzedawcy - nic nie zakłócają, nawet przy rozpalaniu a wtedy powinny najbardziej generować syf.

a dodam, że jestem na to wyczulony .

Poza tym trwałość, od niego brałem też do 2 motocykli i nic się nie dzieje!!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mozesz je kupic bedziesz zadowolony.:)Przetwornice ukryj pod lampami sa tam seryjne miejsca na takie cos ladnie do ukrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się.Montowałeś już? może jakieś fotki jak masz.Zadowolony?Mam pytanie bo czy taka przeróbka nie niszczy lamp?jakie są minusy takiego tuningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaktam te Hidy? działa wszystko ok bo dałem sobie spokój po przeczytaniu miliona postów co to sie komu nie działo po zamontowaniu. Wkońcu są jakieś hidy po których nie uszkodzą mi się zegary, komputer, lewa klamka i zbieżność będzie do roboty? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest loteria z HIDAMI jednemu smigają inne walą błędy i kupa kontrolek sie swieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie właśnie z tego sprawe :/ ale słuchy chodzą że z xenonowe.pl albo xenonowo.pl są pewniaki ile w tym prawdy tego nikt nie wie, ale Ci co zamówili do b6 wypowiadali sie pozytywnie na ich temat więc może akurat... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zamontowałem tak jak mi ktoś z forum polecił czyli kupiłem przetwornice koito od toyoty do tego zarniki hid i działa rewelacyjnie zero zakłóceń i błędów a koszt ten sam co bym kupił zestaw hid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światło jest dużo lepsze niż z przetwornic hidowskich

tiaaa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ten polecany zestaw na xenonowe.pl i lipa :( Przy pierwszym odpalaniu i włączeniu świateł miga hamulec esp itp, po zgaszeniu auta i włączeniu ponownie nie ma problemu. Macie jakiś pomysł? to pudełko pomiedzy przetwornica a lampami mam blisko wiązki może to powoduje te błędy? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nic za bardzo z tym nie zrobisz ja u siebie jak miałem hidy też miałem to samo i nic nie pomagało bawiłem się w filtry i jeszcze parę różnych sposobów i dalej było to samo najlepiej wywal to i kup ori albo zrób tak jak ja u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zestaw z xenonowe.pl na przetwornicach slim i smiga super w B6. Zero błędów, zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...