Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciężko teraz sprzedać auto ?


83piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedałem ostatnio ML z LPG

2 dni ogłoszenie wisiało tyle że cena była naprawdę atrakcyjna bo miałem już kolejne auto a tamto wymagało opłat

ubezpieczenia, opon, ogólnie zaczęło się sypać

kupił je handlarz, także za niedługo będzie z mniejszym przebiegiem o połowę pewnie ;)

sprzedać za psie pieniądze łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba pamiętać o tym, że w Polsce sprzedają się auta z przebiegiem max 190 tys km :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje miało grubo ponad 300Mm na stukane na liczniku, i rzeczywiście tylko handlarzy interesowało to auto

zazwyczaj chcieli z najniższej ceny na allegro jaka oferowałem urwać jeszcze ze 2-3 tys

żeby sprzedać auto za dobre pieniądze to trzeba mieć nerwy

Ojciec sprzedawał a4 B6 ładnych parę lat wstecz, widziałem przez co musiał przechodzić

auto było w stanie idealnym bo dbał staruszek, pojechał na giełdę, znalazł się kupiec ogląda auto już na poważnie,

podchodzi paru handlarzy udając zainteresowanie kupnem, i gadają miedzy sobą teksty typu bity był brakuje naklejek pod maska, ect ect ect

ja osobiście wolałem oszczędzić sobie czasu i nerwów i sprzedać auto z 4 tys mniej niż było warte wg mojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo życie

ostatnie trzy auta ogłaszałem do sprzedaży w połowie listopada a sprzedawały się w okolicach lutego. Ciężko się sprzedaje gdyż co drugie ogłoszenie to "igła" lub "perełka" w tytule + do tego w opisie "full wypas" no i cena niższa. Ja mam Basis-a fabrycznie doposażonego w kilka ciekawych opcji a jednak ludziska twierdzą że brak tylnych szyb elektrycznych to golas i tyle więc niech kupują te perły . Ja osobiście jak nie sprzedam swojego Passata to nie będę płakał z tego powodu.Po prostu nie kupię audiczki i tyle. Chcę sedana ale skoro nie będzie kupca to będę jeździł dalej kombikiem .Nie zamierzam robić prezentów nikomu . Samochód jest sprawny technicznie i jeszcze nie dołożyłem do niego nic prócz eksploatacji a mam go dwa lata i znam jego historię od momentu sprowadzenia do PL (jako 3 latka)

O ile mozna tu mówić o sprzedaży auta bo w moim przypadku Octavię zamieniłem na Focusa (z moją dopłatą) Po roku fokę na Peugeota 307 SW(też dopłacałem) a tego puga na Passata (oczywiście też dopłata ) Więc pewnie tego też zamienię na coś po nowym roku. A jak nie w PL to zrobię to w D gdzie przebywam większość roku. Zawsze wyrzucam te wizytówki z klamek ale jak ktoś będzie miał coś ciekawego to tam dopłacę i będzie kolejny bolid

Parę propozycji zamian już miałem lecz auta te nie trafiają w moje gusta .Po co mi Merc ML 3.2 benzyna lub tym podobne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...